Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember áldozatként...

A legtöbb ember áldozatként tekint magára amit kifelé nem fejez ki?

Figyelt kérdés

Tehát nem mutatja ki, hogyan érez magáról hanem egy olyan képet mutat, mintha nem az lenne és ezt egész jól csinálja, hiszen az emberek elfogadják vannak barátai stb..


De legbelül másképp érez magáról, tudja, hogy ezt az oldalát nem fejezheti ki, mert akkor mindenki elhagyná


Mit gondolsz?


2021. nov. 14. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó dolog, aminek szeretném érezni magam, az az áldozat.
2021. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. A legtöbb ember nem érzi magát áldozatnak, de én például igen.
2021. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kisméretű a péniszem, szóval igen, én totális mértékben áldozat vagyok.
2021. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3mas


De te ki is fejezed a kommunikációdban amikor másokkal vagy, vagy állandóan azon dolgozol, hogy hogyan helyezd magad olyan helyzetbe amikor úgy érzed kontrollálod az életed?


Másként szólva, lejön ez másoknak is, hogy így érzel, vagy elvagy ezzel az érzéssel egy magadban?

2021. nov. 14. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, pont hogy a magyar mindig mindenben saját magát csak áldozatként mutatja be, a másik a hibás csakis mindenért.
2021. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!