Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember mekkora mértékben...

Egy ember mekkora mértékben képes megváltozni, ha akar? Ha így az élete boldogtalan...

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van. De amilyen vagyok az egyszerűen összeegyezhetetlen a mai világgal. Huszonközepe srác vagyok. És pár tulajdonságom amit nagyon nem szeretek.

-Túlérzékeny, nem úgy kell elképzelni, hogy elérzékenyülök ha valaki hangosabban rám szól.

Hanem nem tudom elngedni bizonyos dolgokat személyeket,túl gondolom a dolgokat.

-Állandóan agyalok, kattogok a negatív gondolataimban, nem tudom elngedni magam, megélni a pillanatot.

Meg amik tartoznak ezekhez:

Csöndesség, bizonytalanság, komolyság, visszafogottság stb.

Csajok terén se volt sok sikerem eddig.

Szóval boldogtalan vagyok, nem érdekel az, hogy "fogadd el magad így, valaki így is szeretni fog", mert én sem ilyen akarok lenni.

Ezekkel a tulajdonságokkal ma nem lehet boldog, sikeres életét élni.

Mondhatnám úgy is, ha a mai fiatalság egy felszínes, fűvel fával lefekvő, megbízhatlan, komoly érzelmeket nem kimutató stb lett, akkor én is olyan akarok lenni, hogy boldog, sikeres legyek benne,hogy résztvehessek benne.

Lehet negatív lett az utolsó mondat, de ilyeneken szoktam merengeni.

Köszi, ha valaki tud rá bármit írni.


2021. nov. 13. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha elég kényelmetlen a jelenlegi helyzet, akkor képes lesz majdhogynem csodákra is... Az ember ha eléri az elviselhetetlen szintet, hegyeket tud megmozgatni, mert úgy érzi, ez az egyetlen út.


De van, aki sosem érzi ezt. Sosem lesz neki semmi elég szar, hogy lépjen.


Tényleg azon múlik, ki mivel tud együttélni.


Én voltam ennél mélyebben is, azért güriztem, hogy tudjak szakszerű segítséget fizetni magamnak. Más meg csak elemezgeti a szar életét és a jellemhibáit évtizedekig... Tudja, hogy szar, de állja a sarat, mert lehetne szarabb meg ráér. Végülis.. M

2021. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mit értesz szakszerű segítség alatt?

Segített neked?

2021. nov. 13. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológust.

Segített, persze. De sok munkámba telt nekem is. Sokat sírtam a saját küzdelmem alatt.

2021. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nekem is az kellene, egyedül már nem tudom megoldani.

2021. nov. 13. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz visszafejlődni?

Ilyen voltál pár száz éve. Most az vár, hogy megtanulod hogy kell értékesnek lenni, és együttműködni a világgal, miközben a jót sokasítod.


Bármennyire el lehet változni.

2021. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

A Biblia ismeretére van szükség! A könyv élő, szerzője látja a gondolataidat, de te döntöd el, engeded-e, hogy formáljon téged?

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2022. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!