Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak mások is ezzel a...

Vannak mások is ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy úgy fèlig meddig antiszociális vagyok. Azért félig, mert a barátaimmal, számomra ismert emberekkel nagyon szeretek “együtt” lenni meg keresem a társaságot, viszont például amikor kimegyek a panel lépcsőházába egyszerűen félek az emberektől. Vagyis inkább a ciki helyzetektől és a véleményüktől. Amikor megyek suliba mindig remélem hogy épp senki nincs a lépcsőházba. Kb leírom hogy mitől “félek:

Ha biciklivel megyek mindig nagy lelki erő kell hogy az előttem sétáló gyalogosra rácsengessek. Én sem tudom miért.

Ha az egyik annyira “nem közeli” barátom ír hogy találkozzunk akkor csak félve megyek bele, azon gondolkodva hogy mégis miről fogunk beszélni? Mármint oké hogy mondja hogy menjünk el a coopba de közbe mit beszéljünk?

Félek az emberek szemébe nézni, vagyis nagyon hülyén nézhetek ki ha megpróbálom.

Inkább több fős társaságban szeretek lenni, mert akkor nem én vagyok a központ.

Nem szeretek angolul szóban beszélni a külföldi barátaimmal, inkább írásban. Hiába van meg a B2, félek a bukástól.

Tartok mások véleményétől.



2021. nov. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez önbizalom hiány is, pszichológus tud segíteni.
2021. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Szia ez tiszta olyan mitha csak engem írtál volna le sajnos
2021. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
esetleg annyiban érdekes a sztori, hogy ha tisztában lennél azzal, hogy a járdán bringázni szabálysértés, és nem bringáznál a járdán így rácsengetni sem kellene a szabályosan közlekedő gyalogosra, talán előrébb lennél ha az úttesten bringáznál, ahogy mindenki más.
2021. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük Emese
2021. nov. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!