Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan viszonyul azokhoz...

Ki hogyan viszonyul azokhoz akik megpróbálják az éjszakai életet?

Figyelt kérdés

Az ország helyzete teszi lehetővé hogy elvegye egyesek kedvét a munkától és kockáztassanak, viszont a jó csajok, pénz, szabadság ér annyit hogy esetleg így végezze az ember?

[link]


2021. nov. 15. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
látom megjött a fórumgengszter
2021. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Hendlein Antal, alias Ragyás Tóni a képen. Őt 2003-ban lőtték le, Óbuda réme volt. A gyilkosság megrendelője elvileg Magyar Róbert volt, mert a Ragyás csúnyán megalázta, sőt majdnem megölte egy vitában és nem hagyhatta veszni a tekintélyét. Magyar most tényleges életfogytiglani szabadságvesztését tölti, szerintem ez is mutatja, hogy nem éri meg hosszabb távon keménykedni.
2021. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szetintem is a képen ragyás tóni van akit agyonlőttek,azt nem tudom,hogy magyar robi rendelte-e meg a kivégzését,de egyik sem járt jól a nagy maffia élettel. Az egyik halott 20éve, a másik életfogytot kapott.


De nézzük a 90es vagy 2000es évek hazai és mondjuk a szlovák(dunaszerdahely) maffiózóit vagy a kolumbiai legendát pablo escobar vagy al capone. Kinyírták őket,börtönben vannak vagy lecsúszott egyszerű emberek lettek.


Van pár ismerős akik kipróbálták az éjszakai életet mert ők nem szeretnek dolgozni,de a sok pénz az kell nekik minél hamarabb. Szinte mindegyik volt börtönben rövidebb vagy hosszabb ideig,többször. Az egyiknek lett egy kis pénze(drogból) és egyből ment a menősködés,utána lecsukták és börtönben vot egy ideig, most a sógorával jár dolgozni az építőiparban. A másik közeli ismerős strici volt külföldön,több milliót keresett havonta úgy,hogy semmit nem csinált. Drog,kaszinózás,nők,haverok,buli. Erre havonta több millió ment el neki,de a jó éltenek vége lett mert leülették külföldön több évre. A pénzt amit "keresett",autók,ház stb.de még a szülők pénze is elment az ügyvédekre és a csomagokra. Nemrég jött haza,lassan 40 éves lesz és eddig 6-7 évet ült,most a szülők tartják el és van amikor cigire sincs pénze,megérte ez a maffia élet?


Amúgy ha nincs jó kapcsolati hálód és pénzed(jó ügyvéd,lefizetni valakit) akkor úgy is börtön lesz a vége,ott meg nem jó lenni,lehet még a kecskeméti parkettásban sem :)


Ezeknek a "nagy gengsztereknek" az a mottójuk,hogy bármi és bárki miatt ünlek ha kell még 20 évet is. Ha valamelyik ismerősről kiderül,hogy volt börtönben akkor én megszoktam kérdezni tőle,hogy milyen bent a börtönben évekig? Eddig mindegyik azt mondta,hogy nem jó! Főleg amikor jönnek az ünnepek,hiányzik a család stb.


Szóval nem éri meg alvilági maffia életet élni,kivéve ha politikus vagy! :)

2021. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy,hogy viszonyulok az ilyen emberekhez?


Én inkább kerülöm az ilyen embereket ha lehet,az előbb említett közeli ismerőssel is többször kellet lennem egy társaságban,volt amikor a "kollégái" is ott voltak,elvoltam velük,de nem sok közös témánk volt amúgy. A srác soha nem tett nekem semmilyen negatív dolgot,de valamiért mindig unszimpatikus és visszataszító volt az miatt amit csinál. Amíg az ilyen emberek nem tesznek nekem valamilyen negatív dolgot addig nincs velük probléma,de inkább én kerülöm az ilyen emberek társaságát.

2021. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!