Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki lehet bírni kb. egy hónapig...

Ki lehet bírni kb. egy hónapig a napi szintű 6 órás ingázást a munkahelyre, ahol 8 óra munkát kell letölteni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 16. 15:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nyilván semmi szabadidőm nem marad de mentálisan mennyire fárasztó? Tudok koncentrálni a munkámra, vagy teljesen élőhalott üzemmódban lennék?
2021. nov. 16. 15:59
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Átszállással vagy 3 óra egyhuzamban vonaton/buszon? Hánykor kell kelni, hánykor fekszel? Mért van erre szükség és mi van, ha nem vállalod?
2021. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Az nagyon sok. Én egyszer 9 órát vonatoztam. Nagyon megterhelő
2021. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem te vezetsz napi 6 órát, hanem csak ülsz valami járművön, akkor mentálisan nem jelent túl nagy extra megterhelést, hiszen addig ki tudsz kapcsolódni, tudsz netezni, pihenni, chatelni, telefonálni, vagy akár aludni is.
2021. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az utazás akkor is fárasztó, ha csak ülsz a buszon, vonaton...egy hónapot talán ki lehet bírni, pont azért, mert látod a végét. Hosszútávon nagyon megterhelő lenne.
2021. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan ki lehet bírni, de valószínűleg eléggé megterhelő. Főleg egy ilyen őszi - téli hideg, zord időben. Szerintem ugyan emiatt még kockázatos is. Mi van, ha késik a vonat, vagy baleset van az autópályán?
2021. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Jaj most akartam ugyanezt kiírni csak 3 óra utazással, és nem egy hónapra, hanem hosszútávon. Nekem is válaszoljatok!
2021. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon szerintem lehetetlen ezt elviselni.
2021. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 az talán nem annyira, egyik osztálytársam még középiskolában 4 óra valahánykor ment, 5 körül ment a busza és egy kis faluból egy nagyvárosba 3 órát utazott oda vissza, ezt 5 évig.
2021. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Napi 6 óra utazás eléggé sok. Napi 2-3 utaztam. Ez is sok szabadidőt elvesz. Pláne ha kitalálják hogy bent kéne maradni egy kicsit. Nem tudsz haza jutni.


Mondjuk amilyen busz meg vonat menetrendek vannak manapság. Nem is csodálom. Volt hogy Budapestre jártam dolgozni az 3 óra volt oda vissza egy nap. Manapság annyit fejlődött minden hogy 4 óra alatt nem úsznám meg. Gondold át hogy lehetne rövidíteni.

Semmi időd nem marad nem TV -t nézni, hanem kaját venni, enni, fürdeni, pihenni. Bár ha nincs más meló... Jobb mint a semmi. Közelebb költözés?

2021. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!