Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén, te szoktál trollkodn...

Őszintén, te szoktál trollkodni az oldalon, a határokat feszegetve?

Figyelt kérdés

Tiltották már felhasználódat? (hányat)

És milyen kategóriában szoktál csípős kérdéseket és válaszokat írni?

Gyakran törlik a kérdéseid?



2021. nov. 16. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem szoktam.

Az értelmes kérdést megválaszolom, a többi nem érdekel. Ha valakin látom, hogy fogást keres rajtam, mert egyéb élete nincs, azt ignorálom és annyi.

2021. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltottak ki, de olyan volt már, hogy más szemszögből próbáltam láttatni egy témát, mert arra a nézőpontra nem gondoltak.
2021. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%
Én van, hogy nőnek/férfinak adom ki magam és olyanokat írok, amiket csak hallottam másoktól, de szerettem volna, ha velem is megtörténnek.
2021. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Soha, igazat írom mindig, csak sokaknak nem tetszik hogy ekkora kan vagyok

23F

Testépítő bajnok

2021. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%
Leginkább az idíóta faszbukos kérdezőket, meg a feminácikat szoktam kigunyolni. És persze szoktam kedvesen poénkodni de természetesen nem gonoszkodom, egy valódi problémára nem irok hülyeségeket.
2021. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Néha a koromat kerekítem kicsit fel,de amugy mást nem
2021. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Igen, de igazat írok, csak úgy csavarok, hogy az trollkodásnak hasson.

Simán beleállok a vitákba, de nem, nem nagyon durvák és még sosem tiltottak/töröltek.

2021. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Jobb a trolli mint a busz ... tökre felvillanyoz :)))
2021. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%

Régen csináltam. Egy halomnyi fiókomat tíltották. :D

Olyanokat csináltam, hogy ha valaki kiírt valami személyes sztorit, amiben szerepelt egy másik személy is. Akkor én kiírtam ugyanazt a kérdést a sztoriban szereplő személy szemszögéből. :D

Pl volt egy pali, aki biciklizni ment egy csajjal első randin, és rájött a fosás, de a semmi közepén voltak, ezért muszáj volt megálnia és egy bokor mögé mennie. :D Olyan kínos volt szegénynek, hogy az volt a kérdése, hogy érdemes-e ezek után még ráírnia a csajra.

Már nem emlékszem pontosan, de az ő kérdése valami ilyesmi volt: Nagyon kínos. Bokorban nagydologoltam első randin. Szerintetek érdemes ráírni?

Az enyém ez volt: Nagyon kínos. Bokorba kulázott a pasi első randin. Szerintetek nem mer írni?

😂 De a részletes leírást is átmásoltam és a névmásokat kicseréltem benne, meg egy picit megfűszereztem a sztorit. "Még wc papír se volt nála, egy levéllel törölte ki." Ez nem volt az eredetiben.:DD

Asszem 2-3 óra különbség volt a két kérdés között, de sokan nem vették észre, hogy troll kérdés. Aki meg igen, az azt hitte, hogy ugyanaz a személy írta ki mindkettőt.

De amúgy ennek már 4 éve. Azóta kinőttem az ilyesmiből. :D

20/L

2021. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, ha a kérdés önmagában egy fszság, vagy sok benne a helyesírási hiba, vagy nagyon feltűnő. Például a napokban volt egy kérdésnél, hogy a kérdező a szabály szót így írta le: szabáj. Hát pasztmek!!
2021. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!