Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért trollkodnak egyesek?

Miért trollkodnak egyesek?

Figyelt kérdés

Szoktam látni kérdéseket, amelyeknek eleve látszik, hogy a célja bizonyos csoportok bántalmazása, provokálása. Válaszok is vannak, amelyeknél nem az a baj, hogy csupán nyersek, a válaszolónak egyértelműen veszekedés gerjesztése, bullying a célja.

Amennyiben valakit feltételezhetően nem ezért fizetnek miért csinálja, mi a haszna neki ebből?



2021. jún. 22. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször unalombol csinálják ezt és pont az a céljuk ezzel hogy hergeljek a felhasználókat. Aztán jót röhögnek a felháborodott válaszokon.
2021. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Unatkozik. Vagy bunkó köcsög a való életben is. Én is látok ilyen "kérdéseket" mostanában és nagyon el tud szomorítani.
2021. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert eleg nyilvanlo, mert emberek igy vezetik le a fluszracioikat, sertettseguket, vilagfajdalmukat. Lenyegeben verbalis bantalmazas, naiv kerdesnek, alcazott hazug tamadas.
2021. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fehér troll vagyok. Fogjuk rá... Alapvetően teljesen korrekt válaszokat adok, mint most. De mikor alapvetően troll/kamu kérdésekkel, sértegetéssel, üzenettel bombáznak akkor viszonyzom azt a "kedvességet és tiszteletet" amit kaptam. De persze én os tudom, hogy mi a határ. És be is tartom. Talán... :D
2021. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megértem. Ha egy kérdés egyértelmű troll, akkor a kérdező ne is várjon igazi választ. Meg a viccet amúgy én is szeretem, ha annak alapvetően nem bántás a célja.
2021. jún. 22. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Meg hát ismerjük be.... Jó trollok nélkül uncsi az internet. :D

4es vagyok.

2021. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Unatkoznak és nyomik.

Általában azok irnak, akik szeretnek belekotni masokba, vagy szeretnek ok nelkul pofazni.

2021. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
De amúgy is, ahogy észrevettem, a magyarok már csak ilyenek.
2021. jún. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10%
#8. De azért van a vicces trollkodás. Amikor tényleg mindenki nevet.
2021. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!