Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon fura?

Ez nagyon fura?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van egy kamu instagrammja, ahol olyan emberek életét figyeli (követi őket), amilyet ő is szívesen élne. Nem influencerekről van szó, átlagos hozzá hasonló korú emberekek,akiknek olyan életük van,amilyenre ő is vágyna.

2021. nov. 17. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé.. egyik volt legjobb barátnőmnek volt ilyene, az exeit meg az exeinek a párjait követte rajta 😂
2021. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sóvárgásnak egy formálja, ami hétköznapi érzés. Viszont nem sok értelme van, mert változni az ember élete ettől nem fog.
2021. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Eléggé furcsa, és szerintem nem láttom túl sok értelmét.
2021. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Szerintem nem furcsa.
2022. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nincs értelme. Tedd rendbe a mentális egészséged szerintem. Minden tulajdonság normális bizonyos szinten.

Ez az a szint ami nem fér bele a normálba.

2022. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Emberi dolog. Normalis.
2022. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked van ilyened, vagy az egyik követődet véled egy ilyen accnak?
2022. jún. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a része nem világos, hogy miért kamu profilt használ hozzá és nem a sajátját?

Alapvetően nem furcsa, a legtöbb ember kiváncsi és vágyódik mások életének követésére... itt ez a kitétel a különös, hogy álprofilról teszi, és sok múlik azon, hogy mi ennek az oka abban, hogy mennyire "normális", hogy ezt teszi.

2022. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!