Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek se elegáns egy...

Szerintetek se elegáns egy kigyúrt/nagyon izmos test? Illetve nagy általánosságba ilyen fazonú emberek miért nincsenek olyan munkában, ahol fontos a formális megjelenés?

Figyelt kérdés
Természetesen van kivétel,de az tény hogy arnoldon kívűl(aki persze más tészta) nem sok izmos/kigyúrt politikus,ügyvéd,bíró,bankár van,nem sokszor látni az ilyen alkazú embereket szmokingban,öltönyben.Az imént említett foglalkozásokban mozgók javarészt vagy kövérek,vagy vékonyak,vagy soványak.Szerintetek miért nem választanak a kigyúrt/lufiembemberek,ilyen stílusú munkákat?

2018. jan. 17. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Azért viszonylag kevés ember rendelkezik ténylegesen testépítő alkattal, az hogy kigyúrt az pedig az öltöny alatt nem látszik, pl Vona Gábor (Politikus) Tudtommal gyúr átlagos testalkatúnak látszik közben meg lehet hogy kockahas nagy bicepsz ott van az elegáns ruha alatt. Rengeteg ilyen ember van, pl volt tanárom is tök ki volt gyúrva de csak akkor vettük észre mikor pólóban volt.
2018. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csomó ilyet láttam már. De ahogy általánosságban sem ők teszik ki a lakosság nagy részét, így ezekben a szakmákban is kevesebb van belőlük. Annyi igaz, hogy ilyen testalkatra nehezebb öltönyt találni. De a kövérekre is.
2018. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy normálisan kigyúrt ember "alap állapotban" egyáltalán nem tűnik kirívónak. Persze más a kokszon élő mell-bicó "lufik".


Amúgy az baromság hogy "szmokingos" ember csak sovány vagy kövér lehet. Én rengeteg olyan embert ismerek, akinek vagonokkal lehet mérni a vagyonát, mégis 50-60 évesen is olyan erőben vannak, mint más 20-on évesen.

2018. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másrészt normális ember inkább szálkásít, általános erőnlétre megy. A "lufik" meg többnyire nem azok a túlkvalifikált emberek.


Arról ne is beszéljünk, hogy az általad felsorolt munkáknál sokkal többet számít az ész, mint a külső.

2018. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baromság.

Én is kivagyok pattintva és szoftverfejlesztőként dolgozok(sőt slim fittbe járok de soha nem volt bajom ezzel.

Volt kollégám aki 130kg volt tömegelve.

De ismerek több vezető mérnököt is aki szintén ki van dolgozva.

Sőt 40+-os befektető hatalmas bálna mercivel kisportolva.


Ész izom miért ne járhatna együtt?


Frank Zane ügyvéd volt például.

Ronnie Coleman elvégezte a pénzügyi főiskolát.

De van egy szintén programozó srác aki szintén nagyon ki van gyúrva több diplomája van meg hatalmas nettó fizetése.

2018. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pietro Boselli?:-D PhD-m nekem is van, már csak vissza kell hozni a 22 éves koromban nyújtott formámat.
2018. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!