Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Dietz...

Mi a véleményetek Dietz Gusztavrol? Én soha nem találkoztam vele; nincs példaképem; de amit õ elért; azt a magasságot; olyan mélyről. Le a kalappal.

Figyelt kérdés
-2.rol a 10. emeletre.Jo nagyot liftezet. Úgy gondolom nagyon erős jellem. Full drogosbol; full él sportolóba.Az igazi nyereménye pedig Európa szépe; Laky Zsuzsi+ a "bónuszok": 2 szép gyermek. Gratulálok neki.

2021. nov. 18. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Dietz Gusztávról eddig még nem hallottam, Laky Zsuzsi is csak mintha ismerős név lenne valahonnan. Ezért utánuk olvastam. Az alapján amit olvastam nem biztos, hogy a -2-ről indult, inkább életmódváltáson ment keresztül: azt írják, a sportolói karrier előtt az éjszakai életben, bűnözői körökben mozgott, drogfogyasztó is volt (elhunyt az édesapja és ezért nyúlt a drogokhoz), de ettől még lehettek jó körülményei, egzisztenciája. Tipikus "alfa hím" típus, akinek megvoltak az adottságai ahhoz, amit elért. Ha egy nyüzüge, enyhén látáshibás, szívritmuszavaros, 170 centis fickónak születik, akkor mondjuk mérnök lenne, talán egy átlagos feleséggel. Ezzel nem azt mondom, hogy nem érdem, ha valaki küzd és megváltoztatja az életét, eredményeket ér el abban amit csinál. Mert nagyon is érdem. Az élet küzdelem. Végig kell küzdeni és teljesíteni. Ezt láttam emberektől, akiket személyesen is ismertem, akik valódi hátrányba születtek, árvaként indultak nevelőintézetből, vagy kerekesszékesként nyertek aranyérmet.
2021. nov. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak a Külön falka c. filmben láttam, meg azzal kapcsolatban cikkekben, hogy Laky Zsuzsi férje meg vannak kölkök, de ennyi. Ha tényleg lezüllött, drogos állapotból jutott el idáig, tényleg le a kalappal, elismerésre méltó. Mondjuk én azt tartom "érdemnek" vagy "valamit elérésnek", hogy mennyire szép a nője - azt igen, hogy tisztes családapa.
2021. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy a filmben nagyon tetszett az alakítása - lehet, pont azért, mert nem "kimunkált" színész, nagyon természetesen játszott, de úgy látszik, ért hozzá, a vérében van.
2021. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!