Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minap találkoztam ezzel a...

Minap találkoztam ezzel a facebook bejegyzéssel, mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 13. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
A Tanár úr minden szava arany.
2014. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Hiába arany minden szava, ez sajnos éppúgy lepereg azokról a gyerekekről, akiket otthon terrorizáltak, akár testileg, akár lelkileg, vagy ezt keverve. Nyílván a tanár úr éppúgy nem tud erről vagy nem akar erről tudni, mint oly sok más tanár - pedig EZ valójában a szélsőjobboldali beállítódás melegágya: a bántalmazottság és az apagyűlölet kivetítése. (Amelynek forrása sok generációval előtti is lehet.)


A másik: a kaotikus, megosztó, hazudozó, megfélemíltő elmebeteg - mert sajnos tényleg az és orvosilag az - Orbán és a hozzá sokban hasonló versenymániás nárcisztikus Gyurcsány országrohasztása.


Káoszban felnőtt gyerekek számára létkérdés a gyökerek megtalálása és a biztonság-, a biztosság tudata. A mai fiatalok zöme akkor született, amikor az ország éppen váltott: amikor Tocsik Márat pere zajlott, amikor az MFD szétvert mindent, amikor Antall uralkodott és Orbán zsarnoki énje megerősödött.


Tessék megnézni a virtuális és valódi temetőket: rengeteg - nagyon-nagyon sok! túl sok!!! - gyerek, fiatal fekszik a sírkövek alatt. Ők annyi spzichés terhet kaptak, hogy nem bírták.


Akik élnek, azok közül sokan pedig a szélsőjobb sodrásába kerültek.


Ezért tudja a szélsőjobb elvinni őket. Ez a mi hibánk, felnőtteké, nem az övék. Úgyhogy a tanár úr - még ha nem is hibás önmaga - bizony gondolkodjon el azon, hogy mit érnek az arany szavai a LÉLEK problémáival szemben?


Megsúgom: semmit. Még egy nagyon okos gyerek is eljut addig, hogy a cigányokban vagy a zsidókban lássa a bűnök és hibák forrását, ha kétségbe van esve, ha minden este megverik, megalázzák, vagy szavakkal tapossák szét a lelkét. Azért, mert a benne felgyülemlett fájdalmat, haragot (amely a bántalmazónak szólna) valahova ki kell dobnia, különben önmaga ellen fordul és elpusztul.


Amikor egy országban a szélsőjobboldal megerősödik, az mindig a KÁOSZ jele. A társadalom pszichés-mentális tűrőképességének a vége.

2014. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

A második válaszoló nagy igazságot mondott. A Tanár Úr semmit nem fog érni a szavaival ha a gyerekeket naponta terrorizálják az iskolában/buszmegállóban/szórakozóhelyen/tömegközlekedési eszközökön/stb a cigányok.


Nekünk is mindig mondták ezeket a szavakat általános és középiskolában. Semmit sem ért mert ugyanúgy intolerancia alakult ki bennem a cigányokkal szemben. Engem is akart terrorizálni az iskolában egy kisebb csoport, amikor pedig megvédtem magamat akkor még az igazgató engem cseszett le amiért bukósisakkal fejbe kólintottam az egyiket. (hogy szó szerint idézzem: "örülj neki hogy ezt nem rasszista támadásnak fogjuk venni, különben már kicsapnánk") Hozzáteszem, jó szokásukhoz híven nem mert egyik sem egyedül kiállni velem szemben.


Bár egyáltalán nem vagyok JOBBIK szimpatizáns, tökéletesen megértem azokat a fiatalokat akik a JOBBIK-hoz, mert ezeket a problémákat (amik igen is valós problémák) csak ők merik kimondani.

2014. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
2014. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
A diploma eszet még nem adott senkinek.
2014. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

"Bár egyáltalán nem vagyok JOBBIK szimpatizáns, tökéletesen megértem azokat a fiatalokat akik a JOBBIK-hoz, mert ezeket a problémákat (amik igen is valós problémák) csak ők merik kimondani."


- Én meg azért nem értem meg őket, mert beláthatnák, hogy reális megoldást a Jobbik sem kínál. Csak politikai ambícióval meglovagolják a közhangulatot.

2014. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

" mert vonzó számára a jobbikosok cigánygyűlölete, antiszemitizmusa és magyarkodása. Ennek az oka leginkább a saját lelki sérüléseikben, sikertelenségükben és tudatlanságukban keresendő"


Ezt a f**ságot :'DD!!!!

Én szégyellném magamat, hogy ilyen idióta tanárom volt. Szerencsére az én gimis tanáraim rendesek voltak, erősen jobb oldaliak.

2014. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam el az egészet, de radikális változásra szükség van és kész. Ez a dolog már több mint 40 éve tart -ennyit az évtizedes várakozásról-, aki bővebben akar tudni a dologról nézze meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=HkzxQnhLdHo és érteni fogja, hogy miért. Aki ezt nem érti meg az vagy buta, vagy a magyarok vesztét akarja... Persze nem biztos, hogy a jobbik hozza azt a változást amit várnak, várok tőlük, de ez idővel ki fog derülni! Személy szerint nem érzem, hogy a Jobbik gyűlölné a kisebbségeket, de aki itt akar élni az éljen a magyarok szabályi szerint, mert ez magyar föld. A csalások még elmegy kategória, de az olyan csalások, amik mások kárára mennek, illetve a zsarnokoskodás már nem. Ha ezt képes lenne mindenki betartani, nem lenne probléma. Aki nem tartja be az meg menjen más földekre, mert az csak bomlasztja a közösséget :)
2014. ápr. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 1-nek teljesen igaza van.

# 2 és # 3 nem olvasta elég figyelmesen, a Tanár úr ugyanis - többek között - ezt írta:

"Akik azért kedvelik a Jobbikot, mert jól esik nekik cigányozni és zsidózni, akiknek az önbecsüléséhez kitalált dicső múltra és a magyarság kritikátlan felmagasztalására van szükség, ... nekik nem egy tanár kell, ... HANEM PSZICHOLÓGUS ..."


"A diploma eszet még nem adott senkinek."


Ez teljesen igaz, de nem is zárja ki.

Ettõl teljesen független az a két tény, hogy

1) akinek a gyûlölködés szükséges a jó köérzetéhez, annak PSZICHOLÓGUSra van szüksége

2) a jobbiknak SEMMIRE, egyetlen valódi problémára nincs VALÓDI megoldása.


# 7!


Két pszichológus ismerõsömnek mutattam meg. Mindkettõ azt mondta, Neked feltétlenül pszichológus segítségére van szükséged. Kerss ilyet, mielõtt késõ lenne.


# 8!


Abban igazad van, hogy Tölgyesi sokmindent nagyon jól lát.

De aki Tölgyesi elemzése után csak addig jut, hogy "nem biztos, hogy a jobbik hozza azt a változást", amire szükség van, aki szerint egyáltalán szóba jöhet a SEMMI VALÓDIT sem, csak jelszavakat kínáló jobbik, hááát ...

2014. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: neked meg minden szavad légből kapott sületlenség. Ezek szerint 1.000.000 embernek pszichológusra van szüksége, szerinted :D. Még véletlenül sem neked és hasonszőrű társaidnak. Azt sem tudod, mi az a Jobbik, de azért süketelsz.
2014. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!