Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez gáz, vagy belefér?

Ez gáz, vagy belefér?

Figyelt kérdés
Hetente 3x iszok, forralt bor, vodka, whisky, akármit igazából. Mindig részeg vagyok. Sokszor tépek, azt is hetente 3-4x, sokszor pia mellé, na meg spuri, eki, havonta 2-3xx. otthonülős munkám van, ráérek bőven. Úgy gondolom egyszer élek, mehet ez, csak lehet kicsit ez sok?
2021. nov. 18. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem hogy nem undorodsz magadtól, alkoholista drogos vagy.
2021. nov. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
teny hogy egyszer elsz, es igy nem is fogsz tul sokaig
2021. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én csak annyit kérdeznék, ha megtudnád, hogy egy hónapod van hátra az életedből, mit tennél?


Idősotthonokban, kórházakban haldoklók mindegyike azt mondja utolsó napjaiban, hogy bárcsak többet élt volna, élményeket, tudást szerzett volna.


Neked mit ad a pia, a drogok?

Úgy vélem, unalomból csinálod.


Te is érzed, hogy nem kóser a dolog, mert megkérdezted.


Nos? Ha leperegne életed filmje, elégedett lennél a látottakkal?

2021. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Legurul ma is sztem egy 3L whisky. Áthvívok pár spant azt buli reggelig.. Jó ez nekem, gondolkodtam, junky life
2021. nov. 19. 12:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Irigyellek :)
2021. nov. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15. Hát ja. De most komolyan, főleg most így már piásan belegondolva, mi értelme van élni? Jobb lenne ha nem innék?
2021. nov. 19. 15:14
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne jobb, nem sok öröm van az életben, kàr kihagyni ezeket.
2021. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!