Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha egy nőnek...

Mit jelent az, ha egy nőnek férfifaló szemei vannak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom megfogalmazni, de ránézek és kedvet kapok a csúnyájához. Ilyen kis mosolygósan, huncut, vad, sunyi,virgonc. Mittudomén, ezek jutottak eszembe hirtelen.
2021. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Pont olyan mint Csernusnak.
2021. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt gyakran a ferfiak szeretnek, ha ferfifalo lenne az a tekintet, de az o nyaluk csorog a nore.
2021. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kivéve a kettest. :D Az első még segítség is volt.


A harmadikkal meg egyet értek. Nem csábítgatok férfiakat, nem kacérkodom, flörtölgetek, nem produkálom magamat. Ráadásul ritka csendes is vagyok.


De ma másodjára, ha nem harmadjára kapom meg ezt, ráadásul olyan férfiaktól, akik nem az eseteim, egyáltalán. Az egyikőjük már 70 éves volt ráadásul, az én 26 éves szemeim biztos, hogy nem falták fel. :)


Többen mondták, hogy nahát, milyen szép szemem van. Ez még jól is esik. De a férfifaló kifejezés... Mintha burkoltan le lennék rxbancozva.

2021. nov. 18. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt a szót kerestem:D Első vagyok. (Kacér)
2021. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Éhes kannibál tekintete van.
2021. nov. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!