Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz nem unalmas egy nő?

Mitől lesz nem unalmas egy nő?

Figyelt kérdés
A fő téma a nő. De lehet véleményt mondani általánosságban is. Mitől nem unalmas egy férfi vagy bárki?
2021. nov. 19. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Számomra akkor unalmas valaki (nemtől függetlenül), ha csak teng-leng az életben. Nincsenek érdeklődései, hobbijai, tervei, csak úgy elvan magában, mint egy szobanövény.
2021. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám egyszer azért mondta egy férfi, hogy unalmas vagyok, mert nem járok kocsmázni, és mélyebb az érdeklődési köröm, mint a sminkelés.Szóval kinek mi.Persze, nem sajnáltam, hogy egy ilyen férfi unalmasnak tart, én is annak tartottam őt.Az egész, élete, személyisége a bulizásra épült.
2021. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy valaki unalmas, vagy nem unalmas.

Olyan van, hogy valaki NEKED unalmas, vagy nem unalmas.

2021. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Én egy undok dög vagyok

N

2021. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek. 4. Hogy érted hogy undok vagy, kifejtenéd kérlek? Bizonyára ha ezt mondod magadról, akkor vannak valamiféle problémáid. Vagy társadalmi, vagy pedig ez nálad egyfajta védekező hozzáállás.
2021. nov. 19. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az az unalmas legyen szó bármiről-bárkiről, aki/ami teljesen kiszámítható, mindent tudsz róla ami egyáltalán tudható.
2021. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, ha nincsenek önálló dolgaik. Pont múltkor is felhozta valaki társaságban, hogy az ő barátnője nem áll elő semmivel és ez másoknál is így van-e. Ha a férfi nem mondja meg, hogy hova menjenek, akkor nem mennek sehova. Otthon általában nincs kedve semmihez, csak ücsörög magában és pörgeti a facebook/insta/tik-tok szentháromságot. Egyébként meglepő módon a társaság jelentős része azt mondta, hogy náluk is ez a helyzet.
2021. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Valamilyen szinten mindenkinek más számít unalmasnak, vagy legalábbis nem egy egzaktan meghatározható fogalom. Van, akinek pl. az, ha valaki nem bulizós, szeret olvasni, sétálni, nincsenek extrém hobbijai.

2. Számomra az, akinek:

- nincsen egy önálló gondolata sem

- nem lehet vele beszélgetni

- nagyon beszűkült az érdeklődési köre

2021. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!