Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek jó társaság,...

Hogyan lehetek jó társaság, ha unalmas az életem?

Figyelt kérdés

A napom nagy része önfejlesztéssel telik, nem pedig barátkozásokkal a social médián.


Nem tudom az aktuális híreket, nincs semmi mesélni valóm, ami összeköthet minket. Sokszor hallgatók, h ne zavarjak másokat a dadógásommal. De úgy veszem észre,h eddig az utálóim is eldogadják, mert nem ezt vetik a szememre.


Gondoltam megnyílok, de egyszerűen unalmas vagyok. Pedig fontos lenne alkalmazokodnom a legtöbb emberhez. Nem ítélek el senkit, így megtalálnám mindenkivel a közös hangot csak nem tudom h kezdjem!?


2021. máj. 11. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már most is az vagy, csak meg kell találnod a hozzád illő társaságot, beszélgetőpartnert.
2021. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz, magamra ismertem az írásodban. :D
2021. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nemsokára munkába állok és oda kéne a nagyon jó kommunikáció készség.
2021. máj. 11. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
En kilenc eve karanten eletet elek. Nem tudom, mi az onfejlesztes. Rengeteg dologrol olvasok, filmet nezek, mondjuk angolul, igy ezerszer tobb informacio van. Minden erdekel es mindenrol imadok beszelgetni, vitazni, es persze meghallgatni. Belul, bennem nincs ingerszegenyseg, vegtelen a tema.
2021. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!