Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem fognak antiszociálisnak...

Nem fognak antiszociálisnak nézni itthon a szüleim, ha itthon fogom tölteni a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Nem igazán van kedvem elmenni sehova, nem is nagyon hívtak eddig, de ha hívnának se mennék szívesen, nem tudom miért, egyszerűen nincs kedvem, inkább lennék itthon egyedül, felügyelném a macskámat, esetleg pókeroznék online, ennék virslit, sorozatot néznék, meginnék egy-két pohár bort, kitakarítanék közben, végig gondolnám az idei évemet, mi volt jó, mi nem volt jó, min kéne változtatni meg ilyesmi mély gondolkodás így az év végén.


23/F


2021. nov. 21. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Miért hol töltenéd ha nincs senkid? Gondolom ahhoz túl visszafogott vagy hogy kibérelj egy hotelszobát és egy jó kis nőt kifizetsz estére.
2021. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Honnan tudnánk, hogy mit gondolnak majd a szüleid, akiket nem ismerünk? És aztán mi van akkor, ha annak néznek?
2021. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a szüleid mit gondolnának, én mindig velük szilvesztereztem otthon, és nem szóltak semmit. Ismertek, tudták, hogy nincs az a pénz, amiért valami buliban lennék.
2021. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván tudják hogy antiszociális vagy, ha már a szüleid.
2021. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel minek néznek?
2021. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok, de már évek óta nem "ünneplem" a szilvesztert.

Eleinte még jópofa dolog volt jól berúgni, de mostanra úgy vagyok vele, hogy ugyanolyan nap, mint a többi.

Nekem is hasonló módon telik, mint ahogy leírtad.

Veszek pár sört, takarítgatok. Ha azzal megvagyok, leülök játszani vagy nézni valami filmet/sorozatot. Szóval semmi extra.

24/F

2021. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem telt el úgy szilveszterem, hogy ne itthon lettem volna. Utálatos egy “ünnep” mindenki bebaszik meg ígéreteket tesz másoknak, illetve magának.


Szüleid helyében örülnék, hogy nem vagy sznob (vagyis hogy már nem vagy az) és koccintanék Veled, vagy jó éjszakát kívánnék amennyiben nem ragaszkodsz az éjféli semmittevéshez.

2021. nov. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Mikor fogják végre megtanulni az emberek, hogy az aszociális és az antiszociális jellemvonás/személyiségzavar NEM ugyanaz, sőt kvázi egymás ellentétei?!

A közös vonás csupán annyi, hogy egyik sem jön ki jól a környezetével, de teljesen más okból.

Az antiszociális az, amikor egocentrikus és összeférhetetlen vagy, nem tanulsz, visszabeszélsz, verekedsz, agresszíven zaklatsz másokat puszta szórakozásból.

Az aszociális pedig másnéven szociális fóbiával élő egyén. Ez azt jelenti, hogy betegesen zárkózott, visszahúzó, nehéz neki minden szociális interakció, mert (jellemzően negatív tapasztalatok miatt) félnek a visszautasítástól, a kudarctól, és emiatt nem érzi jól magát közösségben.

2021. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor én minden évbe kitakarítok délután utána meg beülök a tv és a laptop elé sorozatozni filmezni virslivel pezsgővel meg malacsülttel
2021. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!