Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 éves férfi hogy a francba...

40 éves férfi hogy a francba őrzi meg vonzó külsejét?

Figyelt kérdés

Rendben sportol oké edzőteremben szoktam látni, de csomó 40 évest ismerek akik maratonokat is lefutnak de attól mégsem néznek ki olyan fiatalnak és vonzónak.


Szóval irigylem basszus a csávó 10-15 évvel fiatalabb csajokkal is randizgat ahogy látom.


Ezt a genetikai dolgot nem értem, nem csak kifogás ez mások részéről?



2021. nov. 21. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak kifogas... Meghatarozz szinte mindent oregedes kopaszodas magassag alkat, es meg ezer mas tulajdonsagod.
2021. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát lehet, hogy még egy darabig jó néz ki, de egyszer nála is leáldoznak a dolgok.
2021. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Bocsi de egy férfi 40 nél kezdődik! 😁😁😁😁😎😎
2021. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

# 3


De ezt sem ertem. Akkor azt milyen nők mondjak hogy 40-es férfiak már lepukkant roncsok?

2021. nov. 21. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Én meg téged nem ertelek. Mit általánosítasz itt? Milyenek nők milyen férfiakra...?

Minden élethelyzet más minden nő más minden 40 éves férfi más.

Van aki 40 évesen már félkopasz és ősz. Van aki meg nem.. na ennyi. Szerencse és genetika kérdése. Na meg életstílus.

2021. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

még nem vagyok 40, ahhoz még 12 évnek el kell telnie, de azt tudom, hogy a stressz és az önelhanyagoltság és a belső feladás mire képes és azt is, hogy ennek az ellentéte mire


Van egy rakat 50+-os modell akik úgy néznek ki, hogy a legtöbb 25 éves csaj tuti elmenne velük egyet "ismerkedni"

2021. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez az én véleményem:


- legeslegnagyobb részben genetika

- a maradék, eléggé nagy részben a lelkiállapot: család, munkahely, egyebek

- és egy kisebb részben az egészséges életmód: táplálkozás, sport


Ettől még rettentő fontosnak tartom az egészséges életmódot, de nem hinném, hogy az öregedésben (főleg az arc öregedésben) ez játszaná a főszerepet.

2021. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg leginkább a genetika számít. Utána jön az életmód. Aztán a lelki dolgok.

Én még csak 30 vagyok, de átlagban 20-25-nek tippelnek. Néhányan 18 körülinek. Nem tettem érte különösebben semmit, valamennyire sportolok, de ugye az arc az alap, amiből kort tippelnek.

2021. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Van elérhető anti-aging program Magyarországon. Nem plasztika, és nem gyógyszer. Keress meg
2021. nov. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Sokat alszik

Nem dolgozik napi 12 órát

Nincs családja

Magára koncentrál

Sportol

2021. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!