Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell elsőre jó benyomás...

Hogyan kell elsőre jó benyomást kelteni?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongó típus vagyok és nem igazán értek az emberekhez.

Nézem, ahogy mások tök lazán elbeszélgetnek bárkivel, akivel akkor találkoztak én meg megnyikkanni is alig bírok és ez meg is látszik rajtam.

Adódott egy lehetőségem, amihez a későbbiekben személyes interakcióra is szükség lesz, de félek, hogy elrontok mindent, pedig tényleg nagyon szeretnék jó benyomást kelteni.

A remegéstől a síráson át, az ájulás-közeli állapotig kijön rajtam minden. A hangom olyan lesz, mint egy egérnek és alig bírok valamit kinyögni. Hivatalos ügyintézéseknél is úgy érzem magam, mint egy kínvallatáson.

Ilyenre helyzetere van valami tuti módszer? (tudom, tudom, szakember, de az világ végén lakom, ahol az egyetlen szakember aki van, és akihez az ismerőseim is jártak, egy, nem tudom szebben mondani: bunkó)


2021. nov. 22. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez totál emberfüggő, és általában két ember kell hozzá.


Van akivel én is minden további nélkül elbeszélgetek.


De van akivel már az ácsorgás is kínos... :-)

2021. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Legyél szép, aztán kész. Ennyi a titok. Én ha akarnék se tudnék jó benyomást tenni, mert csúnya vagyok.
2021. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, hogy a külső fontos, de ha az ember csak áll, mit egy darab fa, és megszólalni sem tud, akkor úgy nehéz pozitív hatást kelteni. Amíg nem kell megszólalni, addig rendben vagyok XD
2021. nov. 22. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Fordítsd meg az egészet... ...azaz gondold azt, hogy az a másik személy szorongó, mert még megszólalni sem tud... :-)
2021. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!