Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki, akinek már van tapaszt...

Valaki, akinek már van tapasztalata abba, hogy hogyan lehet valakibe mély benyomást kelteni? (Több lent)

Figyelt kérdés

Bocsi, ha érthetetlenül fogalmaztam, és arra lennék kíváncsi, hogy mikor legelőször találkozol valakivel, hogy lehet elérni azt, hogy már az első pár perces beszélgetés után észre tudd venni rajta, hogy ha szimpatikus vagy neki-e vagy nem? Illetve ha eléred ezt az illető személynél, hogyan lehetne tovább fokozni, hogy búcsúzás után is szívesen emlékezzen rád, és legyél neki jó hatással?

Valaki aki profi ezen a téren el tudja nekem mondani? Köszönöm előre is a kedves válaszolók értelmes hozzászólásait!



2016. jún. 13. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
tudd észrevenni rajta** (bocsi)
2016. jún. 13. 18:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Ez a véleményem szerint nem ilyen egyszerű. Ez nem egy tananyag amit be lehet magolni,a testi illetve szóbeli megnyilvánulások hatásossága csak egy dolgon múlik: légy önmagad,amellett pedig kissé laza. Sose stresszelj. Ennyi. Legnagyobb halála az ismerkedésnek/közeledésnek ha megjátszod magad,pláne akkor ha a mai sablonforma szerint viselkedsz. Legyél önmagad,fejezd ki az egyéniséged és akkor elég mély lesz a benyomás.

Egyébként megkérdezhetem,hogy ez miért fontos neked?

2016. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból kérdeztem csak.

Gondoltam, hogy ha itt kérdem meg, akkor lesz egy.két ötlet.

De amúgy köszi a választ:)

Ment a zöld pacsi.

2016. jún. 14. 06:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapjábavéve mély benyomást kelthet bárki pusztán attól, hogy kifejezi magát, vagy barátságos, emberközeli.

Ahogyan előttem írták, légy önmagad, persze ez nem jelenti azt, hogy mindenkire mély benyomást fogsz kelteni. Ha valakire nem, akkor nem kell erőltetni.


De szerintem ötletként az is egy jó pont, hogy simán érdeklődsz bizonyos emberek iránt.

Ha simán szándékot mutatsz valakinek egy közeli emberi kapcsolat kialakítására.

Mély benyomást kelt rám az aki beszélget velem, érdeklődik az életem felől, esetleg én is látok valamit az életében, amit érdekesnek tartok, pl. különlegessé válik számomra, ha észreveszem, hogy valamiben hasonlítunk, és erről a hasonlóságainkról beszélgethetünk.


Szeretem, ha valaki keresi a közös pontokat, ezzel már volt olyan élményem, hogy a tőlem távolabbálló emberekre is úgy néztem, mint akik teljesen a lelkitársaim. Aztán később talán rádöbbenek arra, hogy nem is annyira:P

De önmagában a lazaságot is szeretem, egyszerűen azt, amikor azt érzem egy embernek a közelében, hogy felvagyunk oldódva. Ilyenkor minden jó.


Egyszerűen attól vagy szimpatikus, hogy rendes vagy, nem vagy bunkó. Persze, ha nem érzed úgy, hogy rendes akarsz lenni bizonyos emberekkel, akkor nem kell mindig erőltetni, az ilyesmi belülről jön:D

2016. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nyilván ez a másik személytől is függ, hogy benne hogyan játszódnak le ezek, számára milyen a szimpatikus ember. :)

2016. jún. 16. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!