Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt, hogy tudom leellenőrizni,...

Azt, hogy tudom leellenőrizni, hogy erős idegzetű vagyok e?

Figyelt kérdés

Sok filmre/videóra ki van írva, hogy csak erős idegzetűeknek ajánlott, de nyilván ez hülyeség mert egy ilyen tartalom megnézéséből ez nem hinném, hogy kiderül.


Honnan tudom ezt pontosan megállapítani?



2021. nov. 22. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Menj be a dzsungelbe a ragadozó állatok közé.
2021. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Beszélgess Varga Irénnel 30 percet. Ha a végére nem ölöd meg sem őt, sem pedig magadat, akkor erős idegzetü vagy
2021. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Esetleg egy linket küldesz légyszíves?


Bestgore.com ot ha beírom csak egy hosszú oldal szöveg van ott.



#3 Én már a nevét ha meglátom leírva attól felkötöm magam szóval ez el is dőlt akkor :D

2021. nov. 22. 23:08
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Hallgasd orbán nyilatkozatait.
2021. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Vidám vasárnap, Fásy Ádám, akármelyik híradó bármikor. Ha ezeket túléled, akkor akármit.
2021. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
HUUUUUUU !!
2021. nov. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha az előbi hozzászolásnál megijedttél, akkor nem vagy erős idegzetű.
2021. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Ezt csak a való életben lehet kitapasztalni.

13 lehettem amikor láttam többek között a(z egyik? nem tudom, lehet több is van belőle) pain olympic videót, meg egy tényleges boncolás felvételt, és nem éreztem hogy különösebben nyomot hagyott volna bennem. Láttam live leakses halálos baleseteket, sőt, egyszer szerintem egy gyilkosságot is, és valszeg túl sok holttestet.

Ugyanakkor viszont képtelen vagyok részt venni disznóvágáson, mert már az állat hangjától is kiakadok, a belek és vér látványáról meg nem is beszélve. Vagy ha látok sovány, elhagyatott kóbor macskát/kutyát akkor gyorsan félre kell néznem, mert ha sokáig gondolkodom a sorsán, akkor képes vagyok elbőgni magam. Ugyanígy rám jön a sírás bárhol és bármikor, ha mondjuk magányos, idős emberekre gondolok, ha pedig látom, hogy bántanak/piszkálnak valakit, akkor a nap hátralevő részében zaklatott vagyok miatta.

Na, mit mondanál? Erős idegzetű vagyok?


Az erős idegzetű ember képes lelkileg könnyedén megbirkozni a szenvedéssel és mocsokkal, ami a világon van, szóval menj ki a lakásból, és keress valamit, ami elborzaszt. Ha tudod hogy hol keresd, akkor láthatsz nyomort, erőszakot, kilátástalanságot, kezeletlen mentális betegeket, akiknek esélyük sincs a normális életre, stb stb.

De nem hiszem, hogy ilyesmivel érdemes egyáltalán kísérletezni. A többségünk sima átlag ember, és ez jól is van így.

2021. nov. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

krízis helyzetben tudod ezt lemérni.

amikor hirtelen igen komoly baj van és mit teszel.

cselekszel, vagy állsz lefagyva?

egy erős idegzetű ember nyugodt marad és cselekszik, mert a helyzet megoldása fontosabb neki, mint az hogy a körülményeken szörnyülködjön.

2021. nov. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Nézz rá azért a seegore.com oldalra is.
2021. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!