Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyunk együtt, már nem...

Nem vagyunk együtt, már nem is beszélgetünk, mégis nagyon erős féltékenység fog el, ha más lány képbe kerül. Mi ez?

Figyelt kérdés

Már nem beszélünk, mert “útját eresztettem” azért mert kiderült, hogy neki nem kell komoly kapcsolat, de más jöhet és nagyon megbántott ezzel, de mégis állandóan rá gondolok és mikor meglátom, hogy más lányok lájkolnak neki (ezek szerint beszélgetnek) vagy ő lajkol nekik, akkor borzasztó rossz érzés fog el. Pedig valószínű, hogy azokba is csak a “lyukat” látja, de az a félelem is bennem van, hogy lehet össze is jönnek. De amúgy még nekem is szokott lájkolni, de biztos csak szivatasbol vagy nem tudom...

Hogy tegyem magam túl ezen?

! Hasonló helyzetben lévők/ vagy aki már átment már hasonló helyzeten tanácsát kérem!


2021. aug. 21. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen ilyen helyzetben vagyok most (annyi különbséggel, hogy mi együtt vagyunk), de a másik "oldalról".

Fiúként féltékenykedek azokra a férfiakra, akik like-olgatják a fényképeit, vagy (igaz csak néha, de) ő is a faszikét (és én is holt biztos vagyok benne, hogy beszélgetnek ők is).

Kegyetlen vacak egy érzés! De (legalábbis én) úgy vagyok vele, hogy a "mai világban" már mindenki, tényleg, boldog-boldogtalan like-olgat mindenkit, azaz ennyiből ez még egyáltalán nem jelent semmit.

Persze minden megtörténhet akárkinél, bármely párkapcsolatban, de (szerintem) ez nem holmi like-okon fog eldőlni.

2021. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom...annak lajkolsz, aki tetszik általában. És megöl ez az érzés, hogy ő neki ez semmit nem jelentett és máris keres mást.

Amúgy én a helyedbe rákérdeznék a barátnődnél erre.

2021. aug. 21. 21:37
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát én pedig tudom.


Férjezett (bizonyos korú emberekhez képest) fiatal lánykákat is like-olgatnak férfiak, akikről biztosan tudom, hogy nem akarnak a kiscsajtól semmit. És még rengeteg hasonló story.


A mai világban már tényleg mindenki like-olgat mindenkit.


Értsd: akivel csak szimpatizál - nem összejönni kíván vele.

2021. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Én nem annak lájkolok aki tetszik, hanem azt lájkolom ami tetszik.

Egyébként az eredeti kérdésre válaszolva azt tudnám írni, hogy én is voltam így, nem jó érzés, lassan elmúlik, próbáld figyelmen kívül hagyni. Nekem volt olyan, hogy csak akkor múlt el, amikor én is megismerkedtem valakivel.

2021. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok másra nézni se szinte miatta...mintha legalábbis szerelmes lennék, pedig nem lehetek hisz nem is találkoztunk😅
2021. aug. 21. 22:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Te szeretsz szexuális segédeszköz lenni?

Hahó, hol van az a női büszkeség Hölgyem? :)


Mennyi ideig voltatok együtt

2021. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Te tudsz olvasni? Mondtam már, hogy nem is találkoztunk. Nem voltunk egyutt.
2021. aug. 21. 23:15
 8/17 anonim ***** válasza:

"Hanem azt lájkolom ami tetszik."


Csak ha a kép(ek)en nincs(enek) más(ok), csak a férfi(ak) - azért a többes szám, mert nem egy férfi likeolgatja páromat, és ő sem csak egy mukit likeolgat - szóval ha csak a faszi van a képen, akkor meglehetősen NEHÉZ azt mondani, amit te fent, hogy:

nem valakit, hanem valamit likeol...


Ha más is lenne rajra (pl. esemény, díjátadó, fellépés, több ember, akármi), igazat adnék neked.


Addig pedig marad továbbra is az, hogy:


"A mai világban már tényleg mindenki like-olgat mindenkit.


Értsd: akivel csak szimpatizál - nem összejönni kíván vele."

2021. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen ám, de a szimpatizálásból szokott kialakulni valami.
2021. aug. 22. 00:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Kb én is olyan lányok képét lájkolom, akit szívesen meghúznék. Van kivétel, de többnyire a bejövősre megy a lájk. Ahhoz képest hogy nem találkoztatok, kissé hevesen érzel miatta. Szerencsésnek mondhatod magad, hogy nem hülyített, hiszen meg is kefélhetett volna, aztán az utadra enged. Ehelyett tisztázta a szabályokat. Naiv vagy, és a csalódottságod miatt érzed ilyen szarul magad.

Jó ideig nem fog elmúlni, de idővel egy másik karjai között, ez a srác csak egy rossz emlék marad

2021. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!