Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korodban találtad...

Hány éves korodban találtad rá önmagadra ?

Figyelt kérdés

Mikor érezted azt, hogy a "helyeden" vagy a világban ? Hogy önazonosnak érzed magad, és az életed teljes?


Dolgoztál érte? Vagy csupán telt magától az idő, és egyszer csak arra eszméltél, hogy ebben az állapotban vagy? Van kontraszt "régi" és "új" éned, életed között? Vagy csak apró dolgokat kellett helyrerakni, hogy tökéletesen jól legyél? Kellett valami "sorsfordítónak" történni ehhez, vagy a hétköznapi dolgok egymásutánja sodort ebbe az állapotba ?


2021. nov. 23. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
13 évesen most vagyok 17.
2021. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Morzsi007 ***** válasza:
17
2021. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18 vagyok és még mindig keresem, hogy ki vagyok, de azt tudom, hogy ki nem vagyok.
2021. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23-25 körül
2021. nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem volt egy konkret pillanat. Mindig is (na jo, mondjuk ugy tizenpar eves koromtol, elotte nem gondolkodtam ilyenen) tudtam, hogy ki vagyok es aktualisan mit szeretnek. Es mindig dolgoztam azert, hogy elerjem azt, ami az aktualis celom. Mindig is volt egy ertekrendem, ami alapjan eldontottem, hogy mi az ami szerintem jo, mi az ami nem. Mind az ertekrendem, mind a celjaim valtoztak termeszetesen az evek soran, de nem volt olyan, hogy na akkor most gyokeresen megvaltoztak. A celjaim illetve az aktualis erdeklodesem mindig az aktualis elethelyzetemnek megfeleloen valtozott. Az ertekrendemet meg ugy mondanam, hogy finomodott: uj tapasztalatokat szereztek a legkulonbozobb dolgokban es ezek alapjan valtozott termeszetesen a velemenyem bizonyos dolgokrol, de nem voltak nagy pal fordulasok.


Most 30 vagyok, ugy erzem, hogy jelenleg a helyemen vagyok a vilagban. De jelenleg teljesen mashol van a helyem, mint ahol mondjuk 10 eve vagy 5 eve volt, vagy ahol 10 ev mulva lesz. A korabbi celjaim nagy reszet sikerult elernem, amit nem azon meg dolgozok es idorol idore folyamatosan megfogalmazodnak bennem uj celok.

2021. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még keresem. :D


28 vagyok.

2021. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én egész életemben így éreztem eddig. Nyilván változtam ahogy felnőttem, de mindig önazonos voltam és mindig a helyemen éreztem magam. Büszke vagyok minden korábbi énemre is.

Most 20 éves vagyok.

2021. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Családdal, személyiségemmel, privát élettel kapcsolatban 15-16 körül. Akkor fogalmazódott meg bennem, hogy fiatalon szeretnék férjhez menni, hogy sok gyermeket szeretnék, hogy nem akarok pár hónapos járogatásokba belemenni. 18 évesen jöttem össze a férjemmel, 20 voltam az esküvőnkkor, aztán jöttek a gyerekek szépen sorban. 20 év telt el, boldog vagyok vele, imádom a gyerekeinket, ilyen téren fantasztikus életem van.


Viszont munka fronton még mindig nem tudom, mit akarok igazán. Van 3 diplomám, saját kisvállalkozásom, de nem tudom egyik szakmámra és a saját dolgaimra sem azt mondani, hogy boldogan csinálnám a következő 25 évben. Ilyen szempontból nem vagyok a helyemen 40 évesen sem.

2021. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
önmagamra? hát talán már látom magam körvonalait pár éve, kicsit. Hogy történt? Sok miden érdekel, belefogni kevés dologba mertem, és/ vagy szerencsém se volt, ti ne így csináljátok! :-) 48f
2021. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írja, hogy tizenévesen, az fejtse már ki, hogy hogy sikerült. Kéne pár tanács.:D
2021. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!