Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszista vagyok?

Rasszista vagyok?

Figyelt kérdés
Elég sok cigányt ismerek, és néha találkozom is velük, nem azok a balhés fajták, jó gyerekek, nincs bajom a származásukkal én elvgayok velük. Viszont történt párszor, mikor a kelleténél többen voltunk, és azok már nem igen a normális fajta. Kivétel nélkül rossz közérzetem támadt akkor, ilyenkor mindig szégyeltem magam hogy én vagyok köztük az egyedüli magyar,ilyenkor mindig eszembe jut hogy mi keresnivalóm van köztük. Hangoskodnak, játszák a fejüket, és ez nekem nem tetszik, mert akikkel én összejárok nem ilyenek, tisztábn vannak az erkölcsi normákkal, amik a többiben nincsenek meg

2021. nov. 23. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én félvérként ezt érzem. Nem hiszem hogy ez rasszizmus lenne.
2021. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Ez csak egy stílus. Fiatalok még, sok csajnak is vonzó ez.

Egy kis vagányság nem árt.

2021. nov. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a rasszizmus, amikor esélyt sem adsz a másiknak bizonyítani. Ez nem az.


Én pl. bármit csinálok azokkal az emberekkel nem jövök ki, akik koncertekre járnak. Főleg, ha sokan vannak és sokat beszélnek róla. Ez teljesen normális, mindenkinek megvan az a közege, ahol jól érzi magát.

2021. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!