Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kaptatok már rasszista beszólá...

Kaptatok már rasszista beszólásokat mikor lebarnultok?

Figyelt kérdés

Építkezésen dolgozom, így az elmúlt néhány hónap alatt nagyon lebarnultam. Azóta nem egyszer fordult elő hogy az emberek cigánynak néznek a lebarnult bőrszínem és a sötétbarna hajszínem miatt, miközben nem is vagyok cigány.


Veletek fordult már elő?


2021. aug. 13. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Cigány!!!
2021. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi, engem már négernek is :D

Pedig teljesen magyar származású vagyok minden tekintetben :D semmilyen afro vagy cigány felmenőm nincsen :) Csupán jó bőr és szerencse, a nyaralások illetve nekem is a munka végett. Ne zavarjon, az ő szegénységi bizonyítványuk. Légy büszke, hogy nem kell szoliba járnod! ;)

21/N

2021. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Aki ilyennel viccelődik annak mond meg, hogy nem vicces.
2021. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Válaszolj vissza valami nagyon intellektüel módon, had ámuljanak :D


"Az aberrációm oka az epidermisemben keletkezett melanociták, nem a rasszom."

2021. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Rám mondtak már sok mindent, amióta borostáról áttértem szakállra, azóta albán, tálib, arab is vagyok :D
2021. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen,általában piros a bőröm ha nagyon süt a nap.

A kezem fele fehér,fele büntetendő.

Amikor beszólt nekem egy ismerősöm szimplán elmondtam,hogy mert az ő bőre nem barnul a napsütésben még egy 30 kilós életképtelen senki,aki azt hiszi hogy pár lexikont elolvasva ő az atyaúristen IQ betyár.

Könnyen le lehet építeni az ilyeneket,ha reflektálod az ő bajait. Persze az már nem tetszik neki,de mikor emlékezteted rá hogy ő milyen bajokkal küzdd stb akkor kisebb a pofa. :)

2021. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy nyáron annyira lebarnultam hogy egy rasszista csávó azt hitte hogy cigány vagyok,meg akart verni de pont jött egy ismerősöm aki neki is ismerőse és ő mondta neki hogy nem vagyok az
2021. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én ha nyáron dekkolok egy sötét szobában végig, akkor is úgy nézek ki mint egy zulu néger a végére, elég az a pár boltbamenetel, nyakig begombolkozva.

Ehhez képest ha valaki lecigózna, kb betegre röhögné magát a fél emberiség.

Világos zöld szem, szőkés haj, na meg a fejem is olyan, mint egy norvég bálnavadásznak.

2021. aug. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Le kell fejelni az ilyet, vagy megszúrkodni, úgy autentikus.
2021. aug. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mennyire jól mutatja a magyar társadalmat, hogy az első hsz még zöldben van, a 4. ellenben le lett pontozva... Nos kérdező, szerintem ne is agyalj ezen többet... -_-
2021. aug. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!