Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Befingtam telefontos interjú...

Befingtam telefontos interjú alatt, mik az esélyeim, hogy a szék recsegésének tűnt a telefon másik végében?

Figyelt kérdés

Vagy, hogy megmozdítottam az asztalt?


Nem jelenítettem neki semmit, tehát ugyanúgy beszéltem tovább mintha mi sem történt volna, de egy kicsit azért elkalandoztam, hogy azért ez kemény volt


Egyébként ez csak HR-es interjú volt, tehát még egyenlőre csak az eleje


2021. nov. 23. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallatszodik. Siman levagtam multkor en is haveromnal
2021. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma velem is megtörtént, de nálunk csak a macska ugrott egyet ijedtében.

Ez van.

2021. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodom, valószínűleg rosszul emlékszem és valszeg a szobai egerem ráugrott egy kartondobozra
2021. nov. 23. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Joe Bidennek szabad, neked is.
2021. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy a kutya volt. Jólnevelt ember úgy tesz, mintha mi sem történt volna.
2021. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mármint ha felvesznek a céghez és egy év meló után a főnök elhív négyszemközt beszélni és megkérdezi, hogy fingtam-e a HR-es beszélgetéskor?


Akkor már egyszerűbb eljátszani, hogy fogalmam sincs miről beszél

2021. nov. 24. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mármint ha felvesznek a céghez és egy év meló után a főnök elhív négyszemközt beszélni és megkérdezi, hogy fingtam-e a HR-es beszélgetéskor?"


Te most trollkodsz,:D

Ha fingottál is,senkit nem érdekel majd.Annak azért örülj,hogy nem röhögted el magad közben

2021. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!