Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alakult ki az a szokás,...

Miért alakult ki az a szokás, hogy a nők sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Ha jobban belegondolok, furcsa szokás ez. Adva van egy természetes bőr, és azt elkezdik kenni mindenféle dologgal. Ráadásul nem azt az összképet látom az arcról sminkkel, mint anélkül. Szóval furcsa ez az egész, és talán igazságtalan is a férfiakkal szemben.

2021. nov. 26. 21:09
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#10


De ugye azt tudod, hogy a tiéd attól még az marad, hogy sminkeled?

2021. nov. 26. 22:00
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy tudom. De én sminkben érzem jól magam. 😊
2021. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
80%
Sok nő arca színtelen, jellegtelen smink nélkül, főleg a nagyon fehér bőrű, szinte fehérszőke, vízkék szemű nőké. Egy latinos típus lehet, hogy az ágyból kikelve is azonnal szép, de sajnos nem mindenki ilyen szerencsés. Én pl. utáltam, hogy örökké azt kérdezték, hogy beteg vagyok-e, miért vagyok sápadt stb. Púdert, vastag vakolatot soha nem teszek, de igyekszem sokat lenni a szabadban, hogy szeplős legyek (pici arany szeplőim vannak, de azóta legalább nem mondják, hogy beteges a bőröm). Csak a szemöldököm festem, mert szinte fehér, nagy ritkán a szempillám is és vízálló al, tehát jöhet az úszás is. :D
2021. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Fehér szemöldök?
2021. nov. 26. 22:15
 15/36 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk ez érdekes, amit 13-as ír, nekem biszexként pont a termèszetesen fehér bőrű, svábos típusú lányoka gyengéim. Elnézném a szép arcukat az idők végéig.
2021. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
2021. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
82%
Növeszthetsz szakállat. Nem láttad azt a meme-et, ahol az a vicc, hogy a nő meg a smink, miközben a pasik mit rejtegetnek a szakáll alatt?
2021. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
35%

17. Ma már ápolatlannak számít,akinek van. Pl én.

Viszont nekem sem jön be ez a vékony homokos török nyomi szakáll.


Egyébként a kérdésre válaszolva,majd 50 évesen csak mutatnak egy selfiet,amin smink nélkül vannak rajta.

Olyanaz a kis lebarnult bőrszín,holott hófehér a lány.

A haj meg lassan férfias lesz,50 kiló műanyag a fülben,50 kiló aluminium orrban,köldökben mert az cuki és szép...

Undorító,hogy minden ami megjelenik Amerikában,vagy a föld többi retardált részén,annak itt is kötelezően el kell terjednie.

A kedvencem,aki hazajön és egyből meséli,hogy jajj neki ilyen-olyan barátja fia borja,és már elfelejtett magyarul,nem is érti mit mondunk...

2021. nov. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

#18

Ha normálisan kezeled és nem mint egy csavargó akkor nem számít ápolatlannak.


Az meg külön vicc kategóriát képezhetne, hogy "az ember aki elfelejtette az anyanyelvét". Főleg mert tudományos képtelenség. :)

2021. nov. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
12%

Függetlenül attól,hogy normálisan kezeled jönni fognak a tálibozó agyhalottak a hlye szövegeikkel.

Kivéve,ha gyártulajdonos vagy.

Akkor nem érdekli őket,jól nézel ki,le is szpnak.

De amúgy egy arab terrorista vagy.

Nem tudom eldönteni,hogy a saját fajtám vagy az olaszok az undorítóbbak...

2021. nov. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!