Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megakadalyozni...

Hogy lehet megakadalyozni ,hogy az ember onbizalma nullara csokkenjen ?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Úgy hogy nem hagyja nullára csökkenni.
2021. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%

Nekem 1 dolog segített. Méghozzá annyira leterhelem magam amennyire csak jólesik.sportolok, a barátaimmal vagyok, foglalkozom a hobbimmal, tanulok stb

Így nekem nincs nagyon időm például a tükör előtt álljak és sajnaltassam magam.

Illetve én szoktam nézni kórházos sorozatokat ahol elég komoly betegségekről beszélnek. Így megfogalmazódik bennem hogy mennyire szerencsés is vagyok.

De tényleg a legfontosabb az, hogy csináld amit szeretsz, és légy boldog közben! Mióta én így elem az életemet nagyon pozitív lettem<3

2021. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ne dolgozz silány munkahelyen. Van kb: 200 ember, hanem kevesebb. Évekig azt se tudjuk, hogy ki, milyen szerepet tölt be a munkája folyamán? Aztán a jószívű, szorgalmas emberből, csinálunk “rosszat”. Jók máshová mennek. A maradékok között: irigység, rosszindulat uralkodik. A helyeket próbáljuk pótolni jobbik esetben:több/kevesebb sikerrel.
2021. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ne hallgass senkire, csak tedd a dolgodat.
2021. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Az szerintem is fontos, hogy legyen mindig valami ami "leterhel" vagy leköt. Munka, hobbi, társaság, vagy valami aktív program.


Mióta nem azzal töltöm az időm, hogy "agyalok" és önmagam sajnáltatom azóta sokkal pozitívabb vagyok, meg előrefele haladok az életben.

2021. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartsd és/vagy érezd magad "valaki"-nek.
2021. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!