Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartja a társadalom...

Miért tartja a társadalom életben a nem életrevaló embereket?

Figyelt kérdés
Mindenkinek jobb lenne szerintem, a nem életrevaló embereknek is.

2018. nov. 24. 14:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*Mindenkinek jobb lenne szerintem, ha ez nem lenne, a nem életrevaló embereknek is.
2018. nov. 24. 14:51
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Kikre célzol?
2018. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ki számít nem életre valónak? Ki dönti el ki az életre való? Mi határozza meg az életre valóságot?
2018. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Kifejtenéd, hogy kikre gondolsz?
2018. nov. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Te "életre való"-nak tartod magad?

Pontosan milyen preferenciák alapján határozod ezt te meg?


A nézeteiddel a náci Németországban Hitler ánuszát nyalogathatod, az embereket pedig inkább hanyagold, nem tartozol közénk!


32/F

2018. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
A nem életrevaló pl a kérdést feltevő. Ideböfög egy mondatot aminek nincs tartalma, eleje és vége, értelme meg pláne. Nyilván valaki felidegesítette valamivel és most jött kiélni magát.
2018. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem olyanokra gondol akik soha nem lesznek képesek az önellátásra. Háát elég nehéz helyzet
2018. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha a szüleid megöregszenek és ápolásra szorulnak, akkor te őket is megölnéd, mert életképtelenek? Ha esetleg veled történne egy baleset, melynek során lebénulnál, elfogadnád, hogy mások a te véleményedtől függetlenül meg akarnának ölni, csak mert életképtelennek nyilvánítanak? Ha a gyerekednek gyógyíthatatlan betegsége lenne, megölnéd, csak mert életképtelen? Akkor is végeznél vele, hogyha ő élni akarna?
2018. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyeneknek kitalálnék egy barlangbörtönt mert nem bírják a fényt. Bizonyára azt hiszed te vagy az evolúció példaképe. Szerintem tévedsz mert egy erkölcsileg nulla stabil szerveződésre képtelen önkényuralkodó vagy a kérdésed alapján. Persze lehet csak a péntek este butított le ennyire amúgy meg egy tök normális ember vagy. Nem tudom. Ez a megnyilvánulásod viszont nagyon gáz.
2018. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha belegondolunk, mindenki életképtelen gügyögő, maga alá csináló lényként születik. És életképtelen, magatehetetlen öregként is végzi. Ennyi erővel mindenkit egytől egyig le lehetne dobni a Taigetoszról.


Vagy ennyi erővel ezen oldal felhasználói sem éppen életre valók, hiszen család, barátok, értékes szabadidő töltés helyett itt töltjük az időnket értelmetlen kérdéseket feltéve és megválaszolva.

2018. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!