Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is rosszul van azoktól a...

Más is rosszul van azoktól a csoportoktól akik felsőbb rendűnek képzelik magukat? Én pl. támogatom a transzneműeket is, de sajnos az országban sokan nem elég píszík még manapság sem.

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Ja, főleg az antialkoholistáktól, a vegánoktól meg az introvertáltaktól van hányingerem, akik emiatt felsőbbrendűnek gondolják magukat.
2021. nov. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
1-esnek igaza van.Az AA-sok tényleg nem is tudom minek képzelik magukat,csak mert ők nem isznak meg drogoznak már,fűt-fát megakarnak tisztítani hogy józanul éljen,micsoda dolog ez,felháborító! :)
2021. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
A transzik tényleg jófejek.Nem rég néztem meg a Priscillát és rögtön utána a Wong Foo-t.
2021. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Aztán miben nyilvánul meg a támogatás?

Az alapján amit az ilyen diskurzusokban láttam, általában még a minimumban sem (ergo arra a pártra sem vagytok hajlandóak szavazni akik emberszámba veszik ezeket az embereket)

Ha fogadom kéne, azt mondanám hogy csak akkor "támogatod" őket, amikor közvetlenül utána elmondod azt is, hogy miért NEM támogatod őket, de amúgy soha máskor nem jön elő nálad ez a téma. Pláne nem pozitív kontextusban.


De amúgy nekem tökmindegy. Az emberek nagy részének is tökmindegy egészen addig amíg nem tolod mások képébe a véleményedet, mint ahogy most is tetted😉

2021. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
1es akkor engem utálnál vegán vagyok sose voltam részeg és introvertált
2021. nov. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Mo. sosem lesz korrekt, normális társadalom, mert alapból be van kódolva bennünk, hogy "mindig utálni kell egymást/valakit",

Viktor Viktorovics Vikátorovics de Traktorovics Viktorta

pont ez használja ki mindig: "SorosBrüsszelemótnyócév"...

2021. nov. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nincs gondom a transzneműekkel.


Viszont van pár olyan transzokat támogató szervezet, ami pc alapon kicsit többet akar a tortából és túlharsogják azokat, akik csak élnének normálisan.


Ezek miatt a szervezetek miatt vannak olyanok, akik ennek az egésznek ellene vannak.


Meg persze vannak a sima 1 bites prolik, akik nem tudnak semmit bwfogadni, ami eltér attól a buroktól, amiben felnőttek.

2021. nov. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

A PC igen káros az emberi civilizációra, a kultúrára nézve. Egy új fajta lassan terjeszkedő elnyomó terror ami a szabad gondolkodást, a párbeszédet fenyegeti. Addig kellene gátat vetni a térhódításának amíg a “jaj csak nehogy olyat mondjak ami sértő valakinek” át nem alakul “jaj csak nehogy olyat mondjak ami miatt tarkólövést kapok” motívummá.


A PC jutalmazza a sértődést, holott a sértődős embereket hagyni kellene önmagukat büntetni.

2021. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Én is utálom a magukat felsőbbrendűnek képzelőket, de ebbe beletartozik a magát a liberalizmusa miatt felsőbbrendűnek képzelő is.

Az 5-ös is félreértette a kérdést, nem arról szól, hogy utálunk valakit azért, mert mondjuk vegán, vagy meleg, hanem azért utáljuk, mert emiatt felsőbbrendűnek képzeli magát.

Pl. a vegánokkal abszolút semmi bajom, de amelyik elkezd "dögevőzni" azt már utálom.

2021. nov. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én is rosszul vagyok ezektől a csoportoktol, de ezek a csoportok valamiért sosem kisebbségek.
2021. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!