Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz nőből jó ?

Rossz nőből jó ?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan akivel mondjuk az általános iskola után találkoztatok osztály találkozón és meglepett hogy milyen jól néz ki ? Rút kiskacsábol hattyú .
2021. nov. 29. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem. 14-15 évesen látom kiből mi lesz, szóval ja.
2021. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam lepődtek meg :D
2021. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Igen

Szintén rajtam lepődtek meg 😁😅

2021. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt általánosban egy osztálytársam. Nem volt rossz csaj akkor sem, olyan átlagos volt. Tizen pár évvel később találkoztunk. Szőke bombázó lett belőle.
2021. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez általában szerintem így szokott lenni. (általában tehát nem mindig)


Van a suli szépe aki korán figyelmet kap. Belőlük lesznek a leélt 20 as szingli anyukák.


és vannak a "csúnya" szemüveges lányok. A sértett kövér lányok. Akik idővel lehet észbe kapnak és tanulnak és egy normális életet termtenek. (kivéve a dagik. lehet belőlük pont a gyermekkori sérelmek végett egy elhizott keserű szájízű ember lesz)

2021. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, általános sukis osztálytársam. A való életben nem taliztam vele, de a közösségi portálon szépnek tűnik.
2021. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!