Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha betegne...

Rossz ember vagyok, ha betegnek tettetem magam hogy pár napig ne kelljen suliba mennem?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

El lehet menni dolgozni is, nem kötelező az iskola.

Ugyanezt fogod majd eljátszani majd a munkahelyeden is?

Nőj fel agyilag, kérlek.

2021. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Idióta vagy.
2021. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan már. Szerintem mindenki bepróbálkozott ilyennel amikor nem akart pl dogát írni. Vagy épp szorongással és gyomorideggel ment minden nap suliba.


Nyilván munkahelyén nem játszaná be..

2021. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem rossz ember vagy, hanem ugyanolyan, mint bármely más tanuló :D

Mindenkinek megfordul a fejében ilyesmi, még felnőtt dolgozóknak is, bizony! Ha meg nem is csinálja a legtöbb, de minimum eljátszanak a gondolattal, bizony! :)


Inkább annak a megoldásán dolgozz, hogy miért nem akarsz menni, az a nem mindegy... szorongsz a tanulmányok miatt? Bántanak, zaklatnak? Egészségügyi helyzet miatt?

2021. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagy rosz ember. De sok lehetősèged van.

1: mondod szüleidnek, ès írnak 3 napra szülői igazolàs. (az èn időmben volt ilyen) ekkor nem kell hazudnod, nem gond ha otthon talàl szüleid, ès nem haragudnak rad.

2:mondod szüleidnek, ès orvosi papír. Itt ha rendes a doki akkor ki fog írni 3 napra. ha nem akkor hazudni kell.

3: Hazudsz mindenkinek. Ha lebuksz rosszul jàrsz. erkölcsileg az első kettő a jó megoldàs, ha a dokinak nem kell hazudnod. De 1 alkalomtól nem leszel rosz ember.

2021. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 11-12-ben minden 2-3. héten eljátszottam ezt. Nekem nem volt semmilyen problémám azon kívül, hogy utáltam a sulit, mint a büdös sz*rt. És még emellett is éltanuló voltam, nekem szükségem sem volt az órákra. Érettségire például az osztálytársaim screenshotjaiból készültem. Én csak simán törzsvendég voltam családorvosnál. 10 percet sem kellett várnom, az asszisztensnő jött, és: "XY, szia, igazolás kell megint?" Én meg mondtam, hogy igen, beszólt és kiírtak a hétre aztán annyi. Nem voltam szívbajos, néha behívott, és megkérdezte mi a baj. Én pedig elmondtam, hogy a suli atomsz*r, az osztálytársaim lenéző, bunkózó retkek, és a tanárok a világ közepének érzik magukat. Aztán több kérdés nem is volt erre.
2021. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Én is csináltam ilyet, bár mondjuk én annyit túlóráztam, ha kifújtam az orrom már véres volt a takony szóval lehet jogos volt.
2021. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Én mindig eszt teszem de ettől még nem vagyok rossz ember, csak a hülye értelmiség szemében leszel ettől rossz ember ,de azoknak a véleményét meg magasról le kell fosni. Ennyi.
2021. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy vagy! Nem is igazi diák, aki legalább egyszer nem csinált ilyet. :-)
2021. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Képmutató vagy. Az szerinted jó?
2021. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!