Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan értelmezitek internetes...

Hogyan értelmezitek internetes beszélgetésnél azt a választ, hogy “ok” ?

Figyelt kérdés

Bunkóságnak tartom, főleg amikor írok egy regényt, erre egy “ok” tőmondattal letudja a dolgot. Ilyenkor el szoktam köszönni, mert én úgy értelmezem, hogy nem akar velem dumálni.


Az más, amikor valami miatt nem tud írni, vagy ha folytatja utána a mondókáját, de így önmagában rettenetesen idegesít.


2021. dec. 1. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Ok boomer
2021. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Ok
2021. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Ki ez az illető?

Valami közelebbi kapcsolatod, vagy random ismeretlen?

2021. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3# Társkeresős oldal, ezt kifelejtettem.
2021. dec. 1. 15:27
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Anyám mindig ezt szokta írni. Akkor is ha kilométeres üzenetet írok.

Én akkor írom ezt valakinek, ha éreztetni akarom vele, hogy haragszom rá vagy nem tetszett amit írt.

2021. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ilyesmi amit írsz. De szerintem azért a tartalomtól is függ. Mert lehet olyan is, hogy tényleg nem tud, nem kell rá feltétlen többet írnia rá.


De szerintem az sem szerencsés, hogy bunkóságnak tartod. Attól, hogy nincs mondanivalója az adott témára vagy akár nem akar most beszélgetni, vagy akár egyáltalán nem akar beszélgetni veled, ettől még nem bunkó. Szóval szerintem nem jó elvárni, hogy a másiknak beszélgetnie kell. Hanem ha nem akar ne beszélgessen, ez hiteles akkor tőle.

2021. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%

#4: máskor ne írj regényt...


Könnyen azt hiheti a másik fél, hogy lelki szemetesládának akarod használni. Nem csoda, ha menekül...


Párbeszéd, és inkább kérdezz, mint mesélj magadról litániákat...

2021. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7# Nem magamról beszéltem, hanem egy adott témáról, ami bővebb kifejtést igényelt.
2021. dec. 1. 15:45
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
8: és biztos voltál benne, hogy érdekli őt a "bővebb" kifejtés?
2021. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor írok ennyit egy hosszú monológra, hogy "OK", ha baromira nem értek vele egyet és nem akarok hosszadalmas vitába keveredni vele, meg nem akarom megsérteni sem, hogy szerintem tök nagy marhaságokat írt, hanem csak RÁHAGYOM, hogy "OK", te így gondolod én meg máshogy, gondolj amit akarsz, nem értek veled egyet, de nem vitázom veled erről, mert úgy sincs semmi értelme, váltsunk témát, lapozzunk, vagy köszönjünk el végleg, nem egymást keressük. Nálam ezt jelenti az "OK".
2021. dec. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!