Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek a terroristáktól, lesz...

Félek a terroristáktól, lesz itt magyarországon hasonló támadás?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék meghalni fiatal vagyok még:(
2015. nov. 15. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Most szerinted attól hogy félsz, majd nem jönnek ide? Könyörgöm... Akárhol lehet terrorista támadás, bár előbb célozzák be szerintem a nagyhatalmakat, mint a noname kis országokat, mint a miénk.
2015. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Francia átlagemberek se szerettek volna meghalni. Ez nem szeretem vagy nem dolog.
2015. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Adamka1119 ***** válasza:
28%
Szerencsere jozan vezetese van hazanknak idejeben felismertek a bajt. es most megerositett vedelemben nem lesz semmi.
2015. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Kösszönjétek okos pápának .Félelem keltésböl ötös.

"El kezdödött 3 világháború"

ehez ért vatikánbol pofázik..

2015. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Találtam egy képet arról, mely országokban mekkora az esély a terortámadásra, Magyarország még csak rajta sem volt a listán, pedig volt vagy 100 ország rajta. XD Ilyenkor jó, hogy jelentéktelenek vagyunk. :D
2015. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb halsz meg a járdán mint hogy terrorista támadás áldozatává válj
2015. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hármas: Azért tévedés ne essék, ami nálunk megerősített védelem, az egy profin kiképzett terroristának annyi mint kinyitni egy zacskó chipset. Magyarország katonailag és rendvédelmileg annyira a béka alfele alatt van más országokhoz viszonyítva, hogy arra bajos megfelelő összehasonlítást találni. Ha be akarnak jönni hozzánk akkor be is fognak, és azt csinálnak amit akarnak. Lehet hőbörögni egyeseknek, de ez az igazság.


Kérdező: Ne félj, a kutya nem fog idejönni. Nálunk nincs semmi olyan aminek a megsemmisítése elég felháborodást keltene. A sajtóban sem sértettük meg őket, és még ha meg is tennénk, akkor is túl kicsik vagyunk hogy ránk pazaroljanak ennyi erőforrást.

2015. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Szerintem itt a legviccesebb rész az volt, hogy magyarországnak józan vezetősége van. bitch whereeeee
2015. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis ország 0 befolyással és még irto szegény is.
2015. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!