Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megvertek Általános iskolába...

Megvertek Általános iskolába engemet amikor még általános iskolás voltam van itt olyan aki mást is megverted téged iskolába? Pedig nem csináltam olyan dolgot! Miért ilyenek gyerekek többsége?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen, hazamentem panaszkodni, apám azt mondta, verd vissza, igaza volt, legközelebb úgy megvertem azt, aki nekem jött, hogy csak nézett.
2021. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az ilyen akinek otthon problémás a család sokszor ezeket a gyerekeket pl verik szüleik. Sajnos van hogy ok nélkül is az élet nehézségeket állít elénk. A legjobb amit tehetsz, hogy elfelejted és tovább lépsz.
2021. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rendszeresen ver, azt nem elfelejteni kell, hanem leállítani. Az ilyen gyerek csak az erőből ért. Egyszer kell úgy megvernie a megtámadottnak, hogy nagyon alul érezze magát, többé azt nem próbálja bántani, mert csak a gyengébbet meri.
2021. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy haverom. Őt is mindig verték, emlékszem rá. Olyan szinten bántottàk, hogy ki kellett íratni abból az iskolából. A következő iskolát is gyűlölte, ott is bántották. Beiratkozott karatéra, és azóta megyei bajnok. Most is sokszor van, hogy belekötnek emberek az utcán (rossz környéken lakik), de lever pár pofont, és ennyi. Profi a csávó. Rohadt büszke voltam rá, míg beszéltünk. Kár, hogy elveszítettem. Hiányzik. :/
2021. dec. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!