Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit gondol: Jó azoknak a...

Ki mit gondol: Jó azoknak a felnőtteknek, vagy ti is szívesen lennétek, ha nem vagytok olyanok, akik "örökké gyerekek tudnak maradni"?

Figyelt kérdés
De írhat olyan is, aki magára ismer, és hogy ő milyen módon éli ezt meg.
2021. okt. 27. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szorongó, teszetosza kisgyerek vagyok 31 évesen, nem túl jó. Vidám, kreatív, felszabadult "felnőtt gyerek"-nek lenni biztos jó, őket irigylem. Én se vagyok begyepesedett, fantáziátlan, anyagias, de azért a nyámnyilaságból jó lenne kinőni. (Nem élek a szüleimmel, nem tart el senki, csak szorongó vagyok.)
2021. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én örök gyerek vagyok, elég sok hátránya van, például nem tudok komolyan felelősség teljesen élni (nem azt jelenti hogy hülyülök folyton), hanem nem fogom fel sokszor a helyzetek súlyosságát, és kezelni sem tudom.

Ez a legnagyobb hátránya de még van 1000.

2021. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Elmondom hogy miért. Az ilyen embereknek (velem is) gyerekkorukban volt egy törés (nálam kiközösítés illetve anyám nárcisztikus).

És megragadtam az életben.

Ha esetleg lenne valaha családom (amire képtelen vagyok, nem is volt soha sikerem a nőkkel) akkor is hogyha nem növök fel agyban, akkor lehet hogy egy ponton a saját gyermekem nem ud számítani rám hogy segítsek neki a fejlődésben. És nekem pont a középiskolai élmények maradtak ki leginkább. Randizásban pl. nem tudnék segíteni mert én sem tudok.

Szar megöregedni de fel kell nőni. Persze az nem azt jelenti hogy légy agyhalott a nyugdíjig. Közben is menjetek el utazgatni, mulatni stbstb

2021. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En otveneves vagyok, racionalis, praktikus tudok lenni, de erzelmileg, meg amugy egy kislany, sot, meg az se, egy mesefilmalak. Van ferjem, de o is ugy kezel, mintha a Mazsola es Tade meg Csipkerozsika kevereke volnek.

Nincs gyerek, mindenki megnyugtatasara.

Tok jol elunk igy. Egy nagy baj van. Nem tudom, hogy fogok majd a halal ele allni igy, mint egy nagy gyerek.

2021. okt. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-ssal egyetértek.

Álmodozó,gyerekes vagyok sokszor,magamba húzódó,művész alkat vagyok,és jó dolognak tűnik ebbe menekülni.Csakhogy minél inkább ebbe menekül az ember,annál nehezebb szembenéznie a valósággal.

A lényeg,hogy csak úgy éri meg gyereknek maradni,ha az ember mindkét oldalt kezelni tudja.

2021. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Enis gyerekes vagyok elv 30 eves letemre bar altalaba 25nek se neznek.. nekem nincs vele gondom jol elvagyok 😀 akinek meg nem tetszik ez az lekophat 🤷‍♂️
2021. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!