Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van ezzel így?

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó kategória, de most ide rakom.

Szóval más is van úgy vele h nem szereti a gyerekeket, annak ellenére h van sajátja. A sajátomat imádom 11 éves, életemet adnám erte, de egyszerűen más gyerekeket nem tudok elviselni. Talán egy két rokon gyereket igen, de amúgy alapvetően nem szeretem a gyerekeket. Van párom 7 éve nem ő gyerekem apja, szereti a sajátjakent amiért nagyon tisztelem, mert amúgy én soha nem jönnek össze gyermekes férfival. Ezért is furcsa h miért van ez hogy, miért nem szeretem a gyerekeket.


Meg van olyan h látok családokat több gyerekkel és rögtön azt gondolom magamban, jajj szegények ennyi gyerekkel életük sincs.

Nem akarok senkit megbantani ezzel, soha nem is teszem szóvá senki előtt csak elgondolkodtatott h más is van e így vele.



2021. nov. 18. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én ideig óráig viselem el a gyerekeket...van egy tündéri keresztlányom akit elég sűrűn látok és vagyok vele...DE! Tudom, hogy nem tart örökké, hazamegyek és otthon kuss van.


És nem az, hogy nem szeretem a gyerekeket, csak nem bírom elviselni :)


De van egy kollégám akinek van 2 gyermeke, és ő maga ugyanezt mondta mint te, a sajátjain kívül minden gyerek idegesíti, nem szereti egyiket sem, nincs se türelme se semmi hozzájuk.

2021. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!