Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt GYIK-en mennyire őszinték...

Itt GYIK-en mennyire őszinték az emberek?

Figyelt kérdés
Pl valaki kitesz magáról, vagy másról képet, vagy híres emberről, mennyire kritikusak az emberek?Mert nekem úgy tűnik nagyon azok.Mindenben találnak hibát, a fiuknak nem tetszik senki szinte, stb…

2021. dec. 5. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Az őszinteség nem abból állna, hogy elmondom azt is, ami nem tetszik? Vagy te milyen őszinteségre gondolsz? Hazudjam azt, hogy jaj de szép nagy elálló füleid vannak, a hetven kiló túlsúlyod pedig a legszebb dolog amit valaha láttam?
2021. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De itt mindenkiben találnak hibát, palvin barbi is csúnya valaki szerint, gero Annamária is rusnya cigo elvileg…

Kicsit úgy jön le, hogy más szemében megtalálják az emberek a szálkat is, sajatjukban a gerendát sem, jóféle oszintesegnek álcázzák a saját frusztrációjukat.

2021. dec. 5. 09:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Már az első válaszoló is egyből kezdi a személyeskedést.
2021. dec. 5. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én alapvetően az vagyok de azért kicsit hatással is akarok lenni néha
2021. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Ne tegyél ki gyakorira magadról képet!
2021. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3, tényleg elállóak a füleid és 70 kg túlsúlyod van, vagy mi bajod?
2021. dec. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"De itt mindenkiben találnak hibát"

Igen, hiszen senki sem tökéletes.


"palvin barbi is csúnya valaki szerint"

Miért ne lehetne? Van valami egyetemes törvény, ami kimondja, hogy XY mindenkinek kell, hogy tetszen?


"gero Annamária is rusnya cigo elvileg…"

Mi az, hogy elvileg? Mert valakinek ez a véleménye? Na és? Szeretnéd, hogy megmondhasd mindenkinek, hogy mi legyen a véleménye valamiről / valakiről?


"Kicsit úgy jön le, hogy más szemében megtalálják az emberek a szálkat is, sajatjukban a gerendát sem"

Ne haragudj, de attól, hogy én kopasz, kövér, szőrös fülű, foghíjas román paraszt vagyok, még lehet véleményem másokról, nem? Attól, hogy én ronda vagyok (kösz, te kezdted a személyeskedést!), még meg tudom ítélni, hogy te hogy nézel ki, nem? Vagy rólad csak az formálhat véleményt, aki a te megítélésed szerint legalább olyan szép mint te?


"jóféle oszintesegnek álcázzák a saját frusztrációjukat"

Ez olyan szánalmas próbálkozás... Miért gondolod, hogy azért, mert más véleményen vagyok mint te, én bármilyen frusztrációval küzdenék? Ez a mai világ rákfenéje. Ha nem érted veled egyet, ha más véleményem van bármiről, akkor vagy frusztrált életképtelen bohóc vagyok, vagy komcsi-libsi-gyurcsányista-sorosbérenc.


Az a legszomorúbb az egész dologban, hogy te nem is érted, miről beszélek...

2021. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
72%
Itt még a felhasználó nevüket sem vállalják a válaszadók, (tisztelet a kivételnek), nyilvánvalóan azt írnak, amit akarnak. Az sem számít, ha 10 perc múlva merőben másképp beszélnek.
2021. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Senior Séf, ez egy anonim oldal. Nem kell nyilvánossá tenni a nevünket. Csak van egy olyan lehetőség, hogy ezt megtehessük. Ha te megteszed, akkor örülj neki, hogy megteheted. De nem kéne szidnod az alapértelmezett beállítást használókat. Nem mi vagyunk a különcök, hanem ti. És ha kötelező lenne mutatni, akkor sem hagynám el az oldalt. De nem az, úgyhogy mi se vagyunk csalók, hazugabbak, vagy amit gondolsz.
2021. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Én szidtam senkit uccsó. A kérdés az volt hogy itt mennyire őszinték az emberek. Én pedig rámutattam arra hogy aki név nélkül kommentel, az nincs kötelezve semmire. Őszinteségre a legkevésbé. Ha egy válaszában azt akarja bemesélni, hogy 2x2=5, akkor se kérheti rajta számon senki ha öt perce még bevallotta hogy 4. Érted mire akarok kilyukadni? Nem állítom hogy hazudsz, csak azt mondom hogy a lehetőséged megvan rá. Igazad van egyébként hogy én vagyok különc, aki nem akarok a névtelenség homályába süllyedni. Nevezheted akár exhibicionizmusnak is, mert azt is aláírom. De ahogy a könyveimet sem, a kommentjeimet sem adom ki a kezem alól név nélkül.
2021. dec. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!