Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Most őszintén hogy lehet itt...

Most őszintén hogy lehet itt a gyakorin megfogadni olyan emberek tanácsát, akik az internet előtt élik le az életüket? Egyáltalán érdemes megfogadni az itt lévők tanácsait?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 13:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Hát nyuszifül, én pl. nem itt élem a világom. De ha beteg vagyok, akkor vagy tvzek, vagy gépezek. Mint most.
2014. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
84%
Nem. Én magamból kiindulva tudom, hogy egy életképtelen idióta szar alak vagyok. És akikkel beszéltem itt, és mutattak magukról képet (jó sok ember), azok még idiótábbak nálam is, és tényleg életképtelen idióták vannak csak itt, kivétel nélkül! És nem viccelek.
2014. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy itt élik le az életüket? Lehet csak pár percre néznek fel naponta. Persze sok olyan van, aki egész nap itt lóg, de nem mindenki ilyen. Én sem töltök itt sok időt, csak amikor amúgy is gép előtt vagyok. És akkor sem minden percben itt olvasom a kérdéseket....
2014. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Tiszta pervezek szerintem az itt lévők többsége.
2014. máj. 29. 13:30
 5/31 anonim válasza:
100%
Nagyon sok intelligens ember van is, és nem tart 5 másodpercedbe sem, h eldöntsd az illető, hülyeséget vagy okosat ír. Sok okos dolog elhangzik ezen a portálon, vagy minek nevezzem.
2014. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ebből a kategóriából kell kiindulni. rengetek a gyökér. De sok jóember is van. Pl Dowd nekem tök szimpatikus.
2014. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Akkor amúgy te miért vagy itt? Te is életképtelen vagy.
2014. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Képet meg végképp nem küldenék itt senkinek. Lényegében a 2-es felh. lejárja azokat akik képet küldtek neki.
2014. máj. 29. 13:32
 9/31 A kérdező kommentje:
Én csak felnéztem egy kis időre ide. De én csak kérdést szoktam kiírni ha gondom van, vagy h valamire kivi vagyok.
2014. máj. 29. 13:33
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
ÉS szerinted te vagy az egyetlen ilyen ember? Jó kis önkritikád van... Amúgy meg a kérdéseidet azoknak az idiótáknak teszed fel, akiket itt most kritizálsz. ÉS minek teszed fel? Hogy tudod megfogadni a tanácsukat? Lennél legalább következetes azzal, amit mondasz...
2014. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!