Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják szebbnek a kék...

Miért tartják szebbnek a kék szemű nőket? Akinek nem kék a szeme, abban nincs semmi különleges?

Figyelt kérdés
Például akármilyen szépségversenyen, divatbemutatón, modell műsorban szinte csak kék szemű lányok vannak. Ez miért van? Aki barna szemmel születik az nem számít "különleges"-nek vagy szépnek?

2021. dec. 7. 14:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy kék, zöld, meg egyéb árnyalatú szemszínt is beleértve, mindent ami nem barna.
2021. dec. 7. 14:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lajcsit kell ezzel kapcsolatban kérdezni. Ahogy korábban is énekelte: “Kék a szeme, arca csupa derű.“ Egy tetszőleges nőt vett alapul, majd róla alkotott dalt. Nem hiszem, hogy a szemnek a színe nagy jelentőséggel bírna, inkább a kisugárzás. Viszont függ attól, hogy mi alapján dönt a zsűri.
2021. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kék sajnos, szerintem sokkal szebb a barna szem, főleg a sötétbarna. Nagyon szép, sokkal szebb, mint egy kék vagy zöld szem. Legalábbis szerintem, de ezekszerint a modellügynökségek számára a kék és a zöld. Ez egyébként ízlés kérdése, én bármikor cserélnék valakivel, akinek szép sötétbarna szemei vannak.
2021. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kék szemű vagyok, de még sosem kaptam erre bókot különösebben. Sőt, én úgy vettem észre, hogy a melegebb barna/zöld szemű lányokkal hamarabb kezdenek el szemezni is a férfiak, mivel barátságosabbnak hat a tekintetük, mint a mi hideg tónusú, lélekbe hatoló tekintetünk.
2021. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szép barna szemű nők is.Fiatalabb koromban inkább csak ők tetszettek.Ma már egy szép kék szemet is ugyanúgy értékelek.De egyik sem különlegesebb a másiknál,csak más.
2021. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
3., 4., ha ez megnyugtat titeket, nekem sötétbarna szemem van, de mindig is kék szemet akartam 😅
2021. dec. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

#6

Mennyit kérsz érte? :D két kék fos jó lesz? :D

2021. dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az ilyen meg olyan tulajdonságok addig szépek, amíg át nem mész egy másik kultúrkörbe, ahol mások a normák, és más arcok szépségét szívták magukba az anyatejjel. Azt onnantól kezdve bottal se... Azt szoktam mondani, magad hibája, ha önfrusztrálás céljából örökké rákattintasz olyan tartalmakra, ahol nem érzed, hogy az a te világod. Egész okosan működnek már az internetes algoritmusok, olyan arcokat hoznak fel az embernek, ami neki tetszik, illetve fordítva: olyan közeget, ahol őt szépnek és jónak tartják. Nem kell örökké ebben az önajánlgató angolszász hideg vízben fürdőzni, vannak latin országok, ott van Ázsia...
2021. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dzsoki ***** válasza:
100%
Nem tartjuk vagy tartják szebbnek a kék szemű hölgyeket.Csak sokkal kevesebb van belőlük,mint a barna szeműekből.Egyébként,a barna szeműekkel,átlagos termékeket reklámoznak,a kék szeműekkel a különlegeseket.Továbbá,szépségversenyt,már több alkalommal nyert barna szemű lány.Magyarországon.A Világszépe,szinte csak barna szemű.
2021. dec. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hát szerintem zöldes szemből kevesebb van mint kékből, nem mondanám különlegesnek a kéket.
2021. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!