Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egész életem csőd és én sem...

Egész életem csőd és én sem tudok normálisan viselkedni, nem vagyok átlagos. Mit tegyek ,hogy ne a lecseszést kapjam állandóan? Nem másnak akarok ártani , de úgy jön ki.

Figyelt kérdés

Valószínűleg fogyatékos is vagyok, de szülők nem úgy álltak hozzám, ahogy kellene. Albérletről albérletre éltem mindig is. Próbáltam előrébb jutni ,de mindig volt nehézség. Együtt voltam egy olyannal ,aki rengeteg adósságot csinált nekem, mert a normális élethez szerencsétlen. Így elmentem ku..nak és kifizettem mindent. Újra találkoztunk, véletlenül találtam általa másik országban munkát. Itt az derült ki ,hogy szenvedélybeteg. Nem tudtam tőle szabadulni. Amikor nem voltam vele együtt, akkor voltam mással de ő azt terjeszti, hogy megcsaltam. Neki az ital kíséri az életét és már remeg a keze , biztos attól. Előtte drogozott is. 20x mondtam neki ,nem kérek ebből az életből, de azt gondolta, csak nyavalygok.

Közben meg kétbalkezes vagyok , nehezen találok munkát. Tanulni próbáltam, érettségi és egy szakma sikerült, de az keveset fizet ahhoz ,hogy én Magyarországon albérlet mellett gyűjtsek is. Sajnos nem vagyok átlagos , nem tudok tévét nézni, mint más. Így egyedül fogok maradni. Munkában ma is beszóltak valamiért, ami gondolatolvasást igényel. Például a napi lista nélkül neki se allhatok dolgozni, amit a főnöknő vagy a férje ad. De nem találtam egyiket se, elkezdtem a munkát, aztán csak jön valaki. Ez nem tetszett nekik. Egyszerű takarító vagyok , tudom fejből melyik nap mit kell csinálni. Azt mondták, hogy nem kerestem a főnököt biztos, a nő meg azt hogy ilyenkor hívjam fel. Fél óra elment a kereséssel legalább. Nem rosszat akartam, de szerintem egy kilincs és asztal fertőtlenítés nem nagy dolog, ha elkezdem , mert minden nap ez az első feladatom. Szerencsétlen vagyok ,mert nem rosszat akarok, csak haladni a dolgokkal és nem állni és vakarózni. Nem csak munkában, hanem mindenben.

Itt vagyok 34 évesen és gyerekem se lehet ,mert a sok stressz alatt még problémám lett. Senkim nincs. Ez a züllött meg engem piszkál a múltért. Egyszer csak békén hagy. Mivel gyerekem nem lehet , párkapcsolat is nehézkes, mert nekem nem kell gyerekes férfi, meg akinek nincs ennyi idősen, velük is baj van, mint a züllöttel. Egyedül fogok megpusztulni, lehet csövesen, mert nem dolgozom jól a tehetsegtelenségemnek köszönhetően. Barátok nincsenek ,mert a züllött miatt eltüntek meg már nekik rendes életük van. Meg messze vannak. Külföldön azért másabb, egy kisvarosban barátkozni nehéz. Minek éljek?


2021. dec. 7. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Inkább állj pozitivan az élethez, ha te is lehuzod magadat,akkor mit vársz el az idegenektõl?!Azt a pasit meg hagyd ott, hiányzik neked a nehézségeid mellett?!Menj el másik városba,hogy szabadulni tudjál tõle.
2021. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!