Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó élni ebben a világban...

Miért jó élni ebben a világban bárkinek is?

Figyelt kérdés
Nincs benne semmi jó csak a rossz meg a hülyeség. Az érdekelne más emberek miért szeretnek élni?
2021. dec. 7. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért, hogy ezekkel a "rossz" dolgokkal meg tudj "küzdeni" az életed során, hogy ezáltal valamivel jobbá tedd azt... :,D
2021. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Én sem szeretek, mégis élek még...
2021. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az szeret élni, aki talál örömforrásokat. Aki nem, az pótlékokat keres, boldogtalan. Én utóbbi vagyok, de megértem az előbbieket. Én is szerettem az életet, mielőtt minden tönkrement volna.
2021. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Főleg hogy bejött ez a új világrend, tökre kikészít ez is... :(
2021. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére egy van belőlem, amire büszke vagyok, meg az eddigi döntéseimre is, meg arra is, hogy próbáltam mindenből a legtöbbet kihozni.
2021. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert az állításoddal ellentétben rengeteg jó dolog van benne.
2021. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kategorikusan kijelenteni hogy csak rossz van és ha neked rossz akkor mindenki másnak is.

Nekem rengeteg jó dolog van az életemben, ezért szeretek élni. Mert tudok örülni az apróságoknak is amit a többség észre sem vesz.

Persze nekem is van rossz, de a jó kiegyenlíti, időnként túl is szárnyalja.

Aki szeret élni, az azért szeret, mert jó dolgok is történnek vele, és képes észre is venni és értékelni, becsülni azokat.

2021. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Motoros családba születtem, sok évvel később kiderült hogy engem már nem akartak erre "nevelni" és sokan oda lettek azokból az időkből, de gyerekként megtetszett és azon voltam hogy minél hamarabb.....

Továbbá nagyon szeretem az állatokat is, volt olyan macsek akit a dzseki alatt vittem haza, és onnantól megváltozott az élete.

2021. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom én sem, jelenleg olyan szar állapotban vagyok. Fizikai fájdalmam van. Holnap ugyan úgy kell a "dolgom" csinálni napi 8 órába. De doki meg leszar, mert ugye nem magán... Nem is telik rá. Most jelenleg ez a legnagyobb baj, mert nagyon érzem, de rengeteg van még.
2021. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bayek0801 válasza:
100%
Sajnos nagyon sok a fájdalom ebben a világban és ez csak rosszab lesz mert mi emberek teszük ilyenné
2021. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!