Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még olyan, akitől...

Van itt még olyan, akitől nagyon távol áll az ilyen élet, de valahol vágyik arra, hogy ez zenekarral turnézhasson?

Figyelt kérdés
Énekelni nem tudok, zongorát tanultam. Elvileg jó voltam benne, de amiket játszani kellett klasszikus darabok, nem nagyon álltak közel hozzám. Jobb lett volna, ha valamilyen fiatalabb, modernebb tanárom lett volna, nagyobb élvezettel játszottam volna és talán nem hagytam volna abba teljesen. Eléggé antiszoc vagyok, mostanában főleg, de ha jó a kedvem, néha nagyon szeretek emberek között lenni. Néha eszembe jut amikor klipeket nézek, hogy de jó lenne egy ilyen élet, körbeturnézni a világot, csomó helyre elmenni és bulizni, azt csinálni amit szeretek. Dobolni nem tudok de ez is tetszik, az éneklésen kívül sok mást is el tudnék képzelni. 27 évesen most már elég késő azért. :D
2021. dec. 7. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő? Egyébként gyilkos életmód.
2021. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan zenekarra gondolok, ahol szétdrogozzák meg csapják magukat a tagok és elpatkolnak 40 évesen.
2021. dec. 7. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen rövid távú tervem gimisként egy évre. Volt hozzá zenekar is, csak végül mindenkit jobban érdekelt valami más (engem is). Most is megtehetném, hogy összedobok egy zenekart, de a jelenlegi életemnek nincs olyan órája, amit erre szívesen feláldoznék. Marad a hobbizenélés.
2021. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!