Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnál, ha biztos...

Mit csinálnál, ha biztos bevételed lenne az életed végéig?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen forrásból (életjáradik, befektetés stb.) lenne annyi pénzed havonta, ami biztosítja a lakhatásodat, étkezésedet és egyéb költségeidet mondjuk azon a színvonalon, amin most élsz (azaz nincs végtelen pénzed, csak annyi, mint most, de az munka nélkül). Mit csinálnál a továbbiakban?
2021. dec. 8. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a pillanatban felmondanék. Elkezdenék élni, keresnék plusz hobbikat, olyat is amin keresztül találkozhatok emberekkel. Olvasnék egy csomó könyvet.
2021. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ugyanazt amit most, arra fordítom az időmet amire akarom


ha akarok dolgozok, játszok, filmezek, beszélgetek, alszok, tanulok...

2021. dec. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt, mint most. Egyetem+munka. Egyiket sem a pénzért csinálom, hanem mert élvezem. A jövővel kapcsolatos terveim is ugyanazok lennének. Ugyanúgy szeretnék még sokat tanulni, befejezném az egyetemet, csinálnék mester (lehet, hogy belejövök és többet is) és mellette végig dolgoznék a jelenlegi helyemen. Közben folytatnám a hobbijaimat, élném az életem a szeretteimmel. Ugyanúgy, mint eddig. Nem változna semmi. Még a kolis szobámat sem mondanám fel.
2021. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megtervezném hogy milyen produktív tevékenységgel tudnám lekötni azt a sok időt, hogy ne öljön meg az unalom. Lehet újra érettségiznék és beiratkoznék valami egyetemre, ha már úgy is annyi időm van, valami produktívval töltsem az időt.
2021. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha xar melóm lenne abban a pillanatban otthagynám, de most nem rossz van, van mellette elég szabadidőm is, szóval nem változtatnék semmin.
2021. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Élnék ugyanígy, most per pill nem dolgozom.


De mivel "csak" az alap dolgok lennének meg, így szerintem 1 év pihi után elkezdenék dolgozni de csak télen, szezonális munkába.

2021. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dolgoznék, mert még többet akarok.
2021. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát bezárkoznék és csak akkor mennék emberek közé ha muszáj xd

Túl sokat dolgoztam emberekkel így nekem minden olyan dolog pihenésnek számít amikor egyedül vagyok :D

2021. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dolgoznék tovább és örülnék, hogy így több pénzem van.
2021. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoznék mellette ugyanúgy, mert nem megerőltető a munkám és sok szabadidőm van így is mellette. A plusz pénzt meg félretenném és vennék idővel egy lakást amit kiadnék albérletbe. :D
2021. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!