Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főbérlőm beállított egy üveg...

Főbérlőm beállított egy üveg borral es csokival? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Ezt valaki megmagyarazna?

Roviden a sztori:

Karacsony es egyeb unnepek elott, a foberlom mindig ad egy bort vagy csokit vagy valami aprosagot, es csak atadja es ennyi.

Tegnap ram irt, hogy van szamomra egy uveg bora es csokija. Atadhatja-e?

En ezt ugy ertelmeztem, hogy csak odaadja es ennyi (ahogy az mindig lenni szokott).

Amikor atjott, megkerdezte: megkostoljuk a csokit?

Most erre mit kellett volna mondanom? Hogy inkabb nem? Kibontotta es megkostoltuk. Ezutan a bort elkezdte mutatni, hogy milyen jo, es arra is rakerdezett, hogy megkostoljuk - e, en hulye meg igent mondtam udvariassagbol.

Mindegy. A lenyeg, hogy szinte semmit nem tudunk egymasrol. Viszont ellezdtunk beszelgetni. Eleg szemelyes kerdeseket tett fel, pl hany eves is vagyok, vagy hogy van-e baratom. Mondtam, hogy nincs.

Visszakerdeztem, hogy es neki van baratnoje?

A valasz: IGEN.

Nem probalkozott be, az egyetlen kicsit neccesebb pillanat annyi volt, hogy megsimogatta az arcomat de csak egy masodpercre.

A kerdesem annyi lenne:

Mit akar?!?!??


Mert 20 evvel idosebb nalam.


2021. dec. 8. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Taknyomsra akar szpatni
2021. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

6-os voltam.

Viccet félretéve, komolyan ide ki kellett írni ezt? Neked nem jött le,h mit akar??? Ennyire naiv ne legyél!

2021. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

“Viccet félretéve, komolyan ide ki kellett írni ezt? Neked nem jött le,h mit akar??? Ennyire naiv ne legyél!”


3 eve elek itt, es SOHA semmi jelet nem adta annak, hogy ismerkedne. Illetve kijelentette hogy baratnoje van. Akkor most ez miert naivsag?

2021. dec. 8. 13:38
 14/20 anonim ***** válasza:
46%
Mert az. Mit számít, hogy eddig mit csinált?
2021. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2021. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Engem inkabb az sokkolt , hogy nyiltan kijelenti, hogy VAN baratnoje.


Na de akkor miert borozgat egy masik novel? Hat nem tudom.."


Lehet,hogy felvetették a hármast.De bármi is legyen,abban biztos lehetsz,hogy egy férfi nem simogat meg egy nőt egy másodpercre sem,ha nincs valami szexuális töltete a dolognak.Már a csoki-bor együtt elfogyasztás is minimum gyanús.


40/f

2021. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a fura, hogy neked az a fura, hogy nyíltan vállalja, hogy barátnője van. Ez a leglenyegtelenebb rész az egészben. Ha nem állítod le, nyomulni fog továbbra is.

Undorító az egész a tulaj részéről, kihasznal egy helyzetet.

2021. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, nem csupa móka és kacagás 40 körüli férfiként 20 éves lányoknak lakást bérbeadni! Na persze ha elég jó pasi az ember ahhoz, hogy lehessen valami, akkor igen, de én sajnos nem vagyok.
2021. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Tedd fel úgy a kérdést, hogy ha fiú lennél vajon akkor is így jött volna át és cirógatta volna meg az arcod. Meg is van a válasz.
2021. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Illetve nézz rá azért a cipődre, bugyidra gyakrabban, hátha találsz benne némi nedves zselés anyagot.
2021. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!