Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Szerintetek gáz lenne a csajom szülinapjára egy üveg vodkát venni?

Ma este tartja, nincs más ötletem, meg már beszerezni se tudnék semmi olyant, szereti a narancsvodkát.

Keress kérdéseket hasonló témákban: születésnap, barátnő, vodka, ajándék

jan. 12. 19:06  Privát üzenet  

A válaszok
nem

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 12. 19:06 Privát üzenet
Nem, de valami mást is adj mellé! Én úgy csinálnám hogy valami személyesebb cucc (nem tudom mennyi pénzt tudsz rászánni, de mondjuk bekeretezett közös kép) lenne az ajcsi. És mellé raknám a vodkát, tehát egybe lenne csomagolva de amikor bontja, közben mondanám hogy ezzel járulok hozzá a bulihoz. Vagy valami ilyesmi. Hogy ne az legyen a fő ajándék, csak egy pia amit együtt megisztok.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 12. 19:12 Privát üzenet
Végül is jobb, mint ha füvet adnál... :D

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 12. 19:20 Privát üzenet
Hát ez se lesz holtodig szerelem :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 12. 19:24 Privát üzenet
Attól függ, szereti-e, vagy mennyire szereti a vodkát :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 12. 20:55 Privát üzenet

A leírást is figyelembe véve igen. Azért az komoly, hogy ennyire nem ismered a saját barátnődet, hogy tényleg nincs semmilyen ötleted.

Ha vodkamániás lenne és vmi spéci vodkát vennél, akkor még jó is lenne, de az írásod alapján kb. a lemegyek a CBA-ba, és veszek vmi kommerszet kategória lesz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 12. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti mit gondolnátok, ha egy 15 éves fiú több üveg alkoholt kapott Karácsonyra?
Szerintetek ép elmére vall-e, hogy egy 30 éves srác olyan színezőt kér tőlem ajándékba a szülinapjára, amely legfeljebb óvodás korúaknak készült? 31F
A hajléktalanok miért nem használják ki az ilyen lehetőségeket?
Nem iszom alkoholt, de erőlteti és mindenféle kifogásoakt gyárt mellé. Mit tegyek?
Legjobb barátom, szinte az öcsém szülinapjára szeretnék valami ajándékot. Legyen vicces, de mégis komoly, és ne legyen értelmetlen. Ja és nem akarom hétköznapian. Pl. : nem...
A bátyám szülinapjára rendeltem egy kólás üveg formájú tortát. Ez mellé én szeretnék 20 db. kólás kupak formájú sütit sütni, olyat ami nem csak piskóta, hanem íze is van, a...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!