Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A túlsúlyos nőkre miért...

A túlsúlyos nőkre miért jellemzőbb a szőrszálhasogatás, kötekedés, mint a vékonyabbakra?

Figyelt kérdés

Természetesen nem akarok általánosítani, mert nem minden kövérebb női ismerősöm volt ilyen, de akkor is arányaiban jóval több köztük az ilyen, legalábbis ez a tapasztalatom.

Sorolhatnám órákig a bunkóbb kövér eladókat, ügyfeleket, de ezzel nem untatnék senkit.


Viszont most irodában dolgozom, és az elvileg tanult, értelmes, túlsúlyos kolléganőm is pont ilyen. 30-40 kg felesleg van rajta. Tudtommal kb. 20 éves korátol ilyen.

Teljesen lényegtelen dolgokba köt bele, sokszor főnök szól már, hogy „ezen felesleges rugózni, tökmindegy”.

Nem csak velem ilyen, mindenkit kritizál, különösen a vékonyabb, jó alakú nőket. De rádiós hírolvasótól kezdve az ügyfelekig mindenkiben talál valami hibát.

Fiatalabb, szálkásan izmos férfi vagy, néha tanácsat kér edzés, táplálkozás témában, de a jellemzőbb inkább, hogy okoskodik, kötekedik.

Különösebben nem érint, mert nem felettesem, így sokszor csak hümmögök, és oda se figyelek, de tényleg érdekelne a jelenség oka.

Arra is gondoltam, hogy egyszerűen saját magával van baja, és ahelyett hogy elkezdene valami normális diétát, a környezetén vezeti le a feszültséget (sokat eszik, és gyakorlatilag csak finomított szénhidrátot visz be, és nem mozog semmit)



2021. dec. 9. 06:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
38%

És te miért fektetsz a gyalázásukba ennyi energiát? Hiszen te se kövér nem vagy, nem mellesleg hibád sincsen. :)


Amúgy Magyarországon több túlsúlyos férfi van, mint nő, ráadásul korábban is kezdenek elhízni, nem mellesleg nem szülésből kifolyólag. (hashtag alkohol?) De ha egy ilyen férfi szapul egy nőt, az rendben van, mert neki van ízlése, ugye? Ha pedig túlsúlyos nőként hasonlóan valami Lakatos Leventét azonosítasz ideálodként, akkor megy a duma, hogy a vágóhídon nincs ennyi lehetőség. Sőt örülj neki, ha valami fél alkoholista punnyadt f.sz üdítőlyuknak használ 10 évente egyszer. :DDD

2021. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
21%

#18

“Minden kövérnek visszaszólni, hát jó esetben a frusztrált egy vastagkar-lendítéssel úgy pfán húz, hogy két hétig egyfele pörögsz és menetet vágsz az aszfaltba, rosszabb esetbe épp éhes és ott helyben nyersen felzabál.”


Ez a viselkedés pont tükrözné is a kövérek szellemi színvonalát. Mert ugye az intelligens ember mit csinál? Másokon vezeti le a frusztrációját és fizikai erőszakot alkalmaz. Ebből legalább az első a 90%-ukra igaz.

2021. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
62%

Én elfogult vagyok a kövér nőkkel. Több ilyen alkatú kedvesem volt,egyikük sem volt szőrszálhasogató,se kötekedő. Persze biztos van ilyen is. Minden általánosítás sántít egyébként.Amúgy fiatal férfiak szólogattak be legtöbbször a túlsúlyos kedveseimnek. Volt közel 200 kg-os barátnőm,neki nagyon durvákat is mondtak,sokszor elsíra magát.

Vissza nem szólt,primitív embereknek teljesen felesleges.

2021. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
94%
Nemtom nekem a kilóim száma sosem volt hatással arra, hogy mennyire vagyok bunkó. Én 50 és 150 kilósan is egy prosztó vagyok.
2021. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
26%
28 helyes. Legalább van motiváció lefogyni a dagadt disznóknak.
2021. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

A magyarok többsége frusztrált, viszont lusta tenni bármiért is


A nők többsége szintén frusztrált és borzasztóan önbizalomhiányos, amit sokszor fölényeskedéssel próbál leplezni.

Na most egy kövér nő még az áhitott figyelmet sem kapja meg a ferfiaktól, ami a fő önbizalomforrasa a nőknek. Nem csoda, lelkileg rottyon vannak.


Azon meg ne csodálkozz, hogy igy neked estek, hiszen ahogy te is írtad, a magyarok többsége borzalmasan nez ki. A sportosan kinéző ember fehér holló kategória.

2023. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!