Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az középkorúak/idősebbek és...

Az középkorúak/idősebbek és cigányok miért vannak leragadva a család alapításnál? Ott erőltetik ahol lehet.

Figyelt kérdés

Én nem szeretnék családot, meg úgy állandó nőt sem magam mellé, gyerekkoromba eléggé fogtak mert problémás környezetben nőttem fel, amiből 15 éves korom tájékán került ki a család, utáltam hogy beleszólt mindenki hogy kikkel meddig vagyok oda, ha nem bírtak velem akkor meg leszartak, kaptam valamennyi pénzt hogy egyek rajta azt ennyi, sokat hallgattam hogy előbb utóbb majd leszúrnak, agyonvernek és ott hagynak.


Nincs előttem szerintem példa hogy mi lehet a jó egy családban, gyerekvállalásban, mert én csak kinevetem azokat akik 23-25 évesen azt az életet élik mint egy 40 éves ember akinek a munka és gyerek számít.

Én munkaidőn kívül whisky-zek, jobb hangulatomban 2-3 deci órák alatt lemegy, meg vagy 2 liter sör, az alkohol mennyiségéből, és abból hogy időnként addig iszok míg kifekszek, nem igazán adnék le mert ez is egy időtöltés, szórakozás nekem. Emellett még elkövettem azt is ami minden szülő rémálma, hogy a gyerek ráun az autózásra, és beújít egy motort is.


Hiába mondják hogy nőjek fel, én nem szeretnék, nekem nem hiányzik a házirend, fizetés leadás, megosztás, mindenhez kérvény, amikor ezeket kimondom másoknak szerintem arcon is vágnának ha megtehetnék, de látom rajtuk hogy utálnak emiatt, minek élek akkor stb.


2021. dec. 10. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
50 évesen az utcán a székletedben fetrengve, elüszkösödött lábujjakkal fogsz meghalni. Pont olyan leszel, mint akiktől ma undorodsz. Ezt is választhatod, szíved joga.
2021. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

És mit dolgozol vagy tanulsz?

Semmit? Akkor tényleg jogos a kérdés, hogy minek élsz, pont elég parazita van már ezen a világon, akiknek még van képük a normális embereket leszólni.

2021. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2

Aránylag jó a munkám, ebből tudom megtenni ezt züllést :D

2021. dec. 10. 21:03
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell gyereket vállalni,én sem akarok soha.

Én pont azért,mert a rokonságom egy része alkoholista,rengetegen.

Ezért nem is iszok,pedig rengeteg mentális gondom van.Szociális fóbia,generalizált szorongás,a covid óta OCD-s tünetek is megjelentek nálam.


De azt elhatároztam,hogy inni sosem fogok,inkább halok meg a szorongásban,mintsem igyak valaha is.


Azzal nem kell foglalkozni,hogy ki mit gondol arról,hogy akarsz-e gyereket.

Nekem is van olyan rokonom,akinek 3 gyereke van,de egyet se kellett volna vállalnia,mert nem alkalmas szülőnek,de valamiért sokan azt hiszik,hogy a gyerek mindenkinek való vagy mindenkinek jár.


Van egy réteg,akik bár alkalmas szülőnek,de gyakorlatilag másból sem áll az életük,csak a családból,nincs egy hobbijuk,barátjuk,senki.

Na,ezek az emberek ki fognak égni,ha a gyerekek megnőnek,ezek szoktak lenni a tipikus mérgező anyósok és apósok,akik nem képesek belátni,hogy a gyerekük felnőtt,és idősebb korukban unják magukat,és rátelepszenek a felnőtt gyerekük életére.

Ez is szomorú.

2021. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Én személy szerint azt tapasztaltam, hogy a kevésbé műveltek több gyereket vállalnak. Erre van is külön videó is...


Ettől eltekintve a pár keresés nem felesleges. Egy jó asszony kiegyensúlyozottabbá tesz! Nem fogja díjjazni, ha minden nap KO-ra iszod magad. Viszont lesz társaságod.

2021. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné...de nem tudom miért gondolod, hogy a te életmódod jobb, mint másoké...
2021. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Eroltessek nyugodtan kit izgat. Csinaljon mindenki amit akar.
2021. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Nem jobb, mert lehet idő után unalmassá válik majd, ha nem lesz ötletem, vagy megunom, de az vigasztal hogy más meg a családját unja meg, férjét feleségét, az meg még rosszabb.


Nekem a klasszikus alkalmazkodás, közösködés nem megy.

2021. dec. 10. 21:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig lesz jó a munkád, amíg szét nem iszod az agyadat annyira, hogy kivágjanak! Az alkohol sejtméreg! Ne gondold, hogy büntetlenül megúszod, és egyre több fog kelleni, mert sejtszintűen hozzászoksz. Nem leszel kivétel. Arról nem beszélve, hogy a nagyobb mennyiségre nagyobb összeget kell költened.
2021. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha te is 50 leszel, egyszer csak megérted.
2021. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!