Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek az önző, pofátlan...

Mit kezdjek az önző, pofátlan nővéremmel?

Figyelt kérdés
Bármit is vesz, abból senki nem ehet/ihat, ráírja a nevét mindenre, és ha valaki mégis fogyaszt belőle, ordít. Nos, én sokmindent veszek itthonra, ma például vettem csokit, erre ő kérdés nélkül megette. Fel se tudom fogni hogy lehet valaki ilyen önző.
2021. dec. 11. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Vágd pofán! Amúgy meg mond neki hogy ő is megette a csokidat és hogy nem fair ez veled szemben. Illetve mond meg neki hogy a stílusán is változtasson.
2021. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Korotok? Szülőkkel éltek? Esetleg nővérednek mentális gondok?
2021. dec. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, még a szüleinkkel élünk, 21 éves vagyok ő pedig 23 éves. Nem tudok róla, hogy lenne bármilyen mentális gondja, bár sokszor ordibál, csapkod minden apróság miatt.
2021. dec. 11. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Vedd el az övét te is, hadd ordítson. Mindig mindenét vedd el. Bele fog fáradni.
2021. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Odaig ertem, ha az ovebol nem ad. De akkor ez szigoruan oda-vissza mukodjon.
2021. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ezért kell verni a gyerekeket. Nálunk ilyen lett volna akkor mint egy flipper golyó pattogott volna apám és anyám pofonjai között
2021. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Ez minden bizonnyal minden problémát megoldott és nem okozott benned semmilyen maradandó személyiségbéli torzulást.

2021. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
#7. Legalább sosem zabáltam meg más csokiját kérdés nélkül ¯\_(ツ)_/¯
2021. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!