Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megnéztük a Sade Marki Játékai...

Megnéztük a Sade Marki Játékai filmet a nővéremmel. Nagyon megrázott ahogy kivágták a nyelvét meg kínozták. Mit tegyek? Borzalmasan érzem magam és nem tudok aludni holnap meg suli.18f

Figyelt kérdés
igazából eddig ezek a filmek tiltó listásak voltak, de mivel nemrég lettem 18 így nézhetek.... de nem akarok többé :S
2017. márc. 13. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Fiam az csak egy film nem valóság aludj és holnapra felejtsd el ha nem bírod az ilyesmit akkor ne nézd, de amit a filmekben látsz ne vedd komolyan valójában senkisem sérül meg.
2017. márc. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy film. Gondolj arra, hogy nem igazi a vér, meg semmi. Piros festék vagy paradicsomlé, a kínzások meg filmes trükkök, esetleg számítógépes megoldások. Ha semmiképpen sem tudod a filmről elterelni a figyelmedet, akkor legalább ilyeneken gondolkozz, hogy hogyan oldhatták meg vajon ezeket a trükköket, és mindjárt nem tűnik olyan félelmetesnek, inkább szakmai kérdés lesz.


Amúgy néha én is félek egy-egy filmtől, pedig már bőven felnőtt vagyok. Nyugi, egy-két nap alatt elmúlik, lehet, hogy holnap már simán tudsz aludni. Ezek a 18-as karikás filmek sokszor még felnőtteknek sem valók...

2017. márc. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többet ne nézz ilyen filmeket.
2017. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez nagyon aranyos (gúny nélkül)
2017. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Én azt 15évesen láttam.

Engem nem rázottmeg különösebben.

De ha ennyire nem bírod akkor ne eröltesd,maradj a minimaxnál.

2017. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!