Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kértetek már meg random...

Kértetek már meg random idegen embert az utcán, hogy csináljon rólatok fotót? Ha igen, mi alapján választottatok, hogy ki legyen az?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem, még ellopja a telefont, fénykezőgépet.
2021. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem már kértek meg, 12 éves voltam és nem volt még sose telefonom.... Lőttem egy szelfit, akezébe nyomtam a telefont és elmentem.😂
2021. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de engem 1x Angliában kért meg egy angol hölgy a Stonehenge-nél, hogy lőjek róla egy fotót. Kissé zavarban voltam, mert akkor nekem még nem okostelóm volt, neki viszont már igen, de szerencsére meg tudtam kérdezni mosolyogva, hogy melyik gombot kell megnyomni, úgyhogy végül sikerrel zárult a sztori. ☺️
2021. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Számtalanszor kérek meg embereket és ugyanúgy sokszor kértek meg engem is. Mindig olyat kérek meg, aki megbízhatónak tűnik és láthatóan nem siet.
2021. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Rendszeresen megkérünk embereket erre ha párommal akarunk közös képet. Nem én szoktam kérni hanem párom de eddig nem volt probléma. Nyilván olyat érdemes aki nem siet, és elsőre szimpatikus bár ez önmagában nem jelent semmit.

Választhatsz idősebb embert, lassabban futnak. Vagy akinél nagyobb csomag van, azzal se gyors. Vagy egy párt akikkel egymást fotózzátok. De még az is jó ha egy gazdag kinézetű embert választasz. Neki nincs szüksége arra higy telefont lopjon.

És meg kell kérni hogy több képet is csináljon ha van közös nyelv. Úgy értem ha pl más országban vagytok el lehet mutogatni hogy képet akarsz de mást nem biztos hogy el tudsz neki mondani. Csak bízhatsz benne hogy ne pont akkor csinálja az egyetlen képet amikor csukva van a szemed 🙂.

2021. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is megkérek másokat és mások is engem.
2021. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nem vagyok ilyen fenykepezgetos.. De ha valasztanom kene h kinek adjam a kezebe a telom akkor vmi igenyesebb csinosabb nore szavaznek aki valszeg nem akar elszaladni vele xd De am nem adnam idegen kezebe
2021. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem már megkértek párszor, én viszont idegent senkit, nem szoktam magam fényképezgetni amúgy sem.
2021. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!